Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mindenki...

Magyarországon mindenki számára kötelező lesz az oltás?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 19:24
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
0%

A választasokig nem lesz kötelező csak pár munkakőrben,mert a jobboldalon nagyobb ellene az ellenállás..A választás után ha a Fidesz marad akkor olyan 65-70% hogy kötelező lesz,max.bizonyos munkakörökben ahol emberekkel találkozol..A saját választóit nem szívatja a part..Ha az ellenzék nyer akkor mar 2022.06.01-től kötelező lesz..Van ellenzéki aktivista ismerősöm ő mondta hogy nem fognak ezzel szarozni..Majd a tüntetőket ráfogják hogy Fidesz szavazok..Amúgy is készülnek zavargásokra.Amúgy meg a HVG-nek nyilatkoztak is tavasszal hogy kötelezővé fogják tenni..Annyiból igazuk van hogy a 4.hullámban az oltatlanok jogtalanul fogják a kórházi ágyat olyan emberektől foglalni aki be vannak oltva,de más bajuk van...

A legigazságosabb az lenne mivel van oltás ha valaki elkapja s oltatlan akkor az ellátás költségét ami napi 500k vonják a TB-ből..Ha elfogy a tb s magánál van megkérdik hogy kiszámlázhatják e ingóságra vagy csak úgy..Ha nincs magánál akkor sutomatikusan gyógyítják de utána kiszámlázzák neki.Igy senkinek nem sérülne a joga s egy oltatlan személy is fel tudná merni,hogy bevállal ilyen kockázatot vagy nem..Ez lenne az igazságos..Ezt senki nem lépi meg ..Helyette vagy kötelező lesz vagy ki lesznek sok helyről tiltva..:-(

2021. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
31%
[link] Ezt kötelezövé??? ahhoz még jó sok viznek le kell orbán torkán.
2021. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
51%
Akik meg azzal jönnek hogy az orvosok sem támogatják..Igen van 5-10 orvos a többszázezerből akik médiacelebek lettek..Most ennyi hülye mindenhol van..Az Izraeli számok most mutatják hogy a deltát oltott és oltatlan is elkapja..De a kórházakba került emberek 85%-a oltatlan volt..A másik 15% meg idős..A meghaltak 99.7%-a meg oltatlan volt..Tényekkel nehéz vitázni..Mi be vagyunk oltva..Aki nincs azt tiszteletben tartom,és imádkozom érte..Mert egy sokkal kisebb létszámon fog végigszaladni a vírus,s tömegesen fognak 30+ éves életerős emberek belehalni,csak azért mert egy youtube videonak hittek..;-(Szerény véleményem az hogy 18+kötelező kéne hogy legyen..18 alatt fakultatív..Szülőre bízva..A kanyaró elleni oltás sem választható..A szamárköhögés ellen pl. 4 -5 emlékeztető oltás van..
2021. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
25%
11:41: végre egy normális válasz!
2021. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 42!Mint írtam a Fidesz szavazóinak nagy része oltásellenes..Ezek a falvakban lakó?aluliskolazott,sajnos tájékozatlan néprétegek..Epp ezért a Fidesz nem fogja erőltetni..A nagyvárosokban ahol az ellenzek erős ott az oltáspártisáh 65-70% feletti..Bp.pl.ellenzéki fellegvàr s valami 78-80% az átoltottsága..Ellentétbe Szabolcsba vannam falvak ahol az iskolázottság átlag 8 általános,a munkanelküliseg 30% és kb az oltottság is max 15%..Otr a helyi orvosoknak lenne ereje..Az ellenzék nem fog szórakozni..A szavazói majdnem 80-90%-a oltáspárti..Ha nyernek olyan kötelező lesz hogy csak néznek..A Fidesz szavazok fognak balhézni,de azzal már most is számolnak így az oltástagadast ráhúzzák majd arra hogy nem tud ajobboldal veszteni..Nem bolond az ellenzék.MINDENNEL számol..
2021. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
25%
44-es,köszönöm!!Próbáltam semleges lenni s csak a tényekre hivatkozni s nem megsérteni senkit;-)
2021. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
25%
Az ékezetek,elírások miatt elnézést..Diplomás vagyok,de én is tévedhetek s gyorsan gépeltem:-)
2021. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
25%

Pl.itt a Momentum álláspontja:


[link]

2021. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
74%
Már megint a vidéken élök .Na szép én is az vagyok és diplomás mérnök vagyok és nem vagyok fideszes de oltásellenes .na velem mit kezdel? Húgyos Feri kell neked megint akit már 2006ban le kellett volna csukni?
2021. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
25%
Kedves 49-es..Elsőként szappant adnék,hogy kimosd a szád..Budapesten élő jobboldali vagyok..Szerintem amikor leírtam hogy a vidéki falvakban élő iskolázatlan emberek között NAGYOBB az oltásellenesség akkor mit gondoltam?80-90%-ot írtam nem 100%...Ha te is mérnök vagy,akkor gondolom tisztába vagy a számokkal..A stílusoddal meg nem tudok mit kezdeni..Nem a diplomàtól lesz valaki jólnevelt,vitakész partner...Szimpla statisztiká hoztam,illetve a barátaim körében is ezek az arányok vannak..S igen a falusi 87 éves 8 általánost végzett nagymamám is oltásellenes..Mert ő már fél,s a faluba sok info nem jut el..Nézd ha nem tudsz szöveget értelmezni azt csak sajnálom,de a stílusodon azért gondolom tudsz változtatni..Diplomásként elmeletileg 2x ciki az ilyen stílus
2021. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!