Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak bizonytalanok?

Vannak bizonytalanok?

Figyelt kérdés

Sok kutatásban szerepel, hogy bizonytalanok, tehát nem tudják kire szavaznak majd.

Azon kívül, hogy nem szeretnék megmondani egy telefonos call centeresnek, hogy kire szavaznak, ilyenek vannak?

Főleg olyasmire gondolok, hogy Fidesz vs Ellenzék, de nem döntötte el, hogy melyikre. Ha nem, miért nem?



2021. júl. 23. 00:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Mert Táncsics radikális balpárt szavazók.
2021. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert a gyíkemberek pártjára szavaznak. 🦎
2021. júl. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Vannak, bár azok nagy része aztán amúgy se megy el szavazni.
2021. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Nm tudom, engem még soha senki nem kérdezett meg hogy kire fogok szavazni. Egyáltalán nem hiszek ezekben a közvélemény kutatásokba.
2021. júl. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
En bizonytalan vagyok. Volt Fidesz szavazóként egyelore nem tudom elmegyek-e egyáltalán szavazni. Vagy, hogy kire szavaznék, ha megis elmennek.
2021. júl. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
A bizonytalanok alapvetően három csoportra oszthatóak. Az egyik aki nem bizonytalan, van pártpreferenciája de az bizonytalan hogy elmegy-e szavazni (a felmérésen meg nem válaszol). A másik aki azért bizonytalan mert tojik a politikára (őket a legnehezebb az urnához terelni). A harmadik aki tényleg teljesen bizonytalan, nem tud dönteni. Az első kettő a legnagyobb szegmens, az utolsóból van a legkevesebb.
2021. júl. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Majd a szavazás napján feldobok egy 100 forintost
2021. júl. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
A szavazók többsége a bizonytalanok közé tartozik, ők azok, akik vagy el sem mennek szavazni, vagy ha elmennek, őket lehet befolyásolni különböző ígéretekkel, nekik szól a kampány.
2021. júl. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
A szavazók többsége 80-90% már eldöntötte kire fog szavazni, legalább is azt hogy ellenzék vagy kormánypárt.
2021. júl. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Teljes bizonyossággal Orbán Viktorra fogok szavazni!
2021. júl. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!