Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegek miért akarnak...

A melegek miért akarnak házasságot, mikor már most is házasodhatnak? Mi az, ami egész konkrétan hiányzik?

Figyelt kérdés

Nem vicc a kérdés. Tud szervezni esküvőt, amire meghívja a családját, a barátait. Egész biztos, hogy lesz, aki megcsinálja a tortát a két azonos neművel, lesz aki játsszon valami zenét, ezek mind-mind nem kötöttek semmiféle engedélyhez. Nem megy oda szétverni gumibottal semmiféle hatóság a nasznépet, mert a ceremónia nem törvényhez kötött.

Igaz, hogy pap nem lesz, de a vallást többnyire úgyis gyűlölik, mert azt hiszik, hogy ellenük van. Másrészt ezt már sokszor a normális párok sem kérik. Anyakönyvvezető sem lesz, de egész biztosan találnak valami Lakatos Márk-szerű nejlonharisnyás ürgét az LMBT-n belül, aki összeadja őket.


Szóval csinalhatnák nyugodtan anélkül, hogy bárki jogilag felléphetne ellenük. Meg is csinálták már ezt páran, nem is értem, miért nem élnek a lehetőséggel vagy választják ezt a lázadás egy formájának.

Lehet, hogy nem is igazán a házasság hiányzik, csak az egyenlőségtudat? Másra nem tudok gondolni.



2021. júl. 27. 06:09
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Te úgy érzed, hogy csorbulnának a jogaid bármiben attól, ha lehetne azonos neműeknek is házasságot kötni velük azonos neművel? Van, ahol már hologrammal is házasodhatsz, én ettől nem érzem magam kevesebbnek, mert neki úgy jó.
2021. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Az enyém nem csorbulna, de a gyerekem egyre inkább egy másik világban nőne fel, én meg szeretném meghagyni normálisnak.
2021. júl. 27. 12:09
 23/37 A kérdező kommentje:
Amúgy hozzunk ennyi erővel törvényt arra is, hogy az út közepére szarhassak hiszen senki jóga nem csorbulnés nem arról vele senkinek. Szerintem érthető hasonlat.
2021. júl. 27. 12:10
 24/37 A kérdező kommentje:
*Nem ártok
2021. júl. 27. 12:10
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Minden generáció másik világban nő fel, mint az előző. Nagyszüleim háborúban voltak gyerekek.
2021. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 steven95 ***** válasza:
96%
Mert mi is akarunk házasodni jogi következményeivel együtt. Ennyi. Akurunk. Szeretnénk. Ne értetlenkedj tovább.
2021. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
26 a szeretésednek oka van. Én erre vagyok kíváncsi. Az értetlen ennek fényében egyedül te vagy.
2021. júl. 27. 12:41
 28/37 A kérdező kommentje:
De hát egyre nyilvánvalóbb, hogy mivel normális magyarázatot nem kaptam, marad az alap elképzelésem, miszerint azért akarjátok, mert csak. Mert nektek az jár, nektek minden jár csak azért, mert búzák vagytok.
2021. júl. 27. 12:43
 29/37 steven95 ***** válasza:
100%
Haha. Te miert akarsz megházasodni egyszer/vagy miért akartál?
2021. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem is akarsz normális magyarázatot, csak kötekedsz.
2021. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!