Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sikerült már valaha meggyőzni...

Sikerült már valaha meggyőzni valakinek egy LMBTQ-st arról, hogy az álláspontja abszurd, nevetséges, tarthatatlan?

Figyelt kérdés

Talán az is kiderül most, hogy miért nem sorolom egy platformra a homoszexuális embert az LMBTQ-sal (ahogyan Ungár Péter sem pl.).


Én élőben ritkán tudok vitatkozni egy ilyennel, mert tapasztalatom szerint nem vállalják a konfrontációt (két mondat után elhallgatnak vagy bele sem kezdenek vitázni, de az ember háta mögött azért pusmognak) így nem csoda, hogy marad a kommentemberkedés.

Itt viszont rendkívül aktívak. Álnéven benn vagyok pár LMBTQ oldalon, elképesztő mi megy ott és mit művelnek azzal aki óvatlan módon odatéved és merészel másfajta véleményt megfogalmazni. Kirakta most valaki itt ezt a képet:

[link]

Na ez az, amit lehetetlen védeni, ez egyetlen józan gondolkodású ember számára nem kérdés. Tudják ezt jól a LMBTQ szervezők is, nem hiába választották meg provokatív céllal. De lényeg, hogy ebből az esetből az értékrendjük világosan lelepleződik, nem hiába vannak felháborodva, ha valaki szembesíteni meri őket. Ennek ellenére a legabszurdabb dolgokkal védik, például: itthon még nem álltak körbe bőrszerkós-fétises melegek kislányt. Vagy: ilyet a strandon is lát. Vagy: te egy beteg ember vagy (mármint akit a kép éppen felháborít), hogy a bőrszerkóról egyből a szexre asszociálsz, pedofil vagy?

Ilyenek és ehhez hasonlók.

Kicsit olyan érzésem van, bár nyilván nem éltem akkor, mintha egy nácit akarnál meggyőzni arról, hogy a zsidóság ártatlan, vagy egy kommunistát, hogy nem teljesen a burzsoázia tehet a nyomoráról. Hanem talán mondjuk a sorsáért saját maga is felelős. De nem, ő csakazértis küzd az utolsó golyóig, hiába, hogy százszor és ezerszer megdőlt már az álláspontja.

Valakinek sikerült már ez a mission impossible?



2021. aug. 20. 01:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10: te véded és relativizálod a pedofíliát, nem én.
2021. aug. 21. 12:51
 12/21 steven95 ***** válasza:
27%
11. Te vagy az, akinek mindenről a pedofília jut eszébe. Egyébként melegek bőrgatyában egy kislánnyal, hol pedofília? Hirtelen nem melegek?
2021. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
8 - as, Én meg a Mi Hazánkra. Ha már ennyire érdekel mindenkit, hogy melyik párttal szimpatizálok.
2021. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12 - es, csak keress rá egy képre, ahol a buz1k kisgyerekeket csókolgatnak. Úgy gondolom onnantól jogos az összefüggés feltételezése.
2021. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
12: együtt is létezhet a kettő, ahogyan nálad is.
2021. aug. 23. 23:05
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

Hát, igen. Ezek már nagyon beteges dolgok. Az a szomorú, hogy itt milyen sokaknál nem verte ki a biztosítékot. Bár gondolom, LMBTQ-sok, akik ide írkáltak, azok pedig frusztráltak, ezért igyekeznek direkt provokálni a normális embereket.


Ha egy ugyanilyen fotó lenne, csak szadomazo jelmezes, nagymellű, tangás nőkkel, és egy gyerekkel, a heterók azon egészen biztosan kiakadnának. A melegek úgy látszik, az ilyesmit teljesen helyénvalónak tartják.


Az LMBTQ-sokról pedig sokat elmond, hogy ezt a képet díjazták. Ráadásul itt is csak a provokáció miatt adhatták a díjat. Maga a kép művészileg nem ér semmit, nulla esztétikai értéke van, egy ilyen fotót bárki képes lenne megcsinálni.

2021. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és azt se értem, miért baj, ha a kérdező foglalkozik az LMBTQ dolgaival. Miért baj az, ha valaki a szabadidejében egy erős vitákat kiváltó jelenséggel foglalkozik? Több értelme van, mint kocsmázni, vagy nézni a valóságshow-kat.
2021. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig több értelme van kocsmázni, legalább tudsz nevetni valamelyik f*szon, hogy mit művel le.
2021. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem az a lényeg h melegek.

Heteroktol is gusztustalan és elitélendő ha egy gyerek előtt ilyen jelmezben mászkálnak.

2022. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
35%
Csak a heterok nem öltöznek be ilyen elmebeteg cuccokba gyerek előtt.
2022. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!