Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy olyan rendsze...

Támogatnátok egy olyan rendszert, ahol minden 18. életévét betölött személy sorshúzás alapján egy ellentétes nemű házastársat kap az adott megyéből, és az eljegyzés napjától számított két éven belül kötelezően gyermeket kell nemzeniük?

Figyelt kérdés

Természetesen apasági teszttel bizonyított közös gyermeket kell nemzeniük két éven belül, így garantálva, hogy minden egészséges magyar ember utódot hoz a világra, és nem marad pár nélkül. A már fiatalkori meddő felnőttek, illetve pszichiáter által bizonyított komoly mentális sérültek (Down-kór vagy hasonló súlyosságú) nem kerülnének sorshúzásra. A fizikailag sérültség, ha csak nem nemiszervről van szó, vagy a depresszió / bipoláris zavar és egyéb lelki bajok nem adnak felmentést. Minden kisorsolt házaspárnak 2 éven belül 1 közös gyermeket, illetve 10 éven belül 2 közös gyermeket kell nemzenie minimum. Az oktatási intézmények biztosítanának ingyenes bölcsödéket a porontyoknak az igazolt tanítási órák alatti időre. Válás csak 10 éven belül lehetséges szabályosan, ha megvan a két törvényes gyermek. Az együttélés nem kötelező, a megcsalás nem büntetetendő, de mástól nemzeni gyermeket igen, mivel minden szülésnél apasági teszt elvégezendő. Válni nem lehet 10 éven belül törvényesen. Válni törvényesen 2 gyermek után egy fél beleegyezésével is lehet, egy újabb törvény szerint, ahol nem kap ingóságokat, pénzt egyik fél sem a másiktól, de a gyermekeket szétosztják megegyezés szerint. Aki elvált, újraházasodhat szintén egyedülálló (elvált) személlyel 28 éves kora után.

Ezzel a rendszerrel eredményesen lenne több gyermek, több család, kevesebb magányos, szomorú ember Magyarországon.

Ki támogatja?



2021. aug. 21. 23:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%
Mitittál? Adszbelőle?
2021. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
6%

Én támogatom. Nem olvastam végig, de ha jól értem kapnék puncit.

27F/incel

2021. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező egy idióta barom vagy. Remélem te nem fogsz szaporodni. Ha eljönne egy ilyen világ, felkötném magam, hogy ne kelljen élnem. Szerelemből mentem férjhez, gyereket nem tervezünk. Miért kell görcsösen szaporítani a magyart? Szerintem bőven elég ennyi is, egy korcs tásadalom. Kezeltesd magad, mert valami baj van a toronyban, nem kevés.
2021. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
70%
Túlnépesedés van a bolygón a majdnem 8 milliárdos lakosával, inkább azokat támogatnám akik nem vállalnak gyereket. Sokkal fontosabb, hogy a Föld minél tovább lakható maradjon, minthogy a minél több adófizető rabszolga szaporodjon.
2021. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
62%
14-esnek igaza van. Miért kell még jobban szaporodni? Nem elég élhetetlen már a bolygó? Kérdező, ha nem kapsz nőt, ajánlom inkább a prostitúció intézményét, a te fajtádnak nyújtanak szolgáltatást.
2021. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván trollkérdés, értelmes ember nem támogatna ilyesmit.

"A már fiatalkori meddő felnőttek, illetve pszichiáter által bizonyított komoly mentális sérültek (Down-kór vagy hasonló súlyosságú) nem kerülnének sorshúzásra."

Ja, menne is mindenki a pszichiáterekhez, hogy adjanak papírt arról, hogy ön-és közveszélyes, skizofrén, szociopata vagy bármi ilyesmi, hogy ne kelljen ebben az elborult ökörségben részt vennie.

2021. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy nagyszerű ötlet! Lehetne írni belőle egy borzasztóan nyomasztó könyvet.


De komolyan, ilyet hogy talál ki valaki?!

2021. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%
hasonlo konyv illetve sorozat a szolgalolany meseje, ugyan ott a feleseg es a gyereket szulo rabszolgano ket eltero szemely kell legyen.
2021. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%
Rokonok voltak a szüleid, vagy más okból lettél ilyen elmeroggyant?
2021. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
23%
Tudtam én hogy van egy ilyen Team a NER-gépezeten belül, ahol az ötletelőktől az elvárt szint, hogy önállóan megtalálja a száját és a nemiszervét 🤣🤣😍
2021. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!