Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ilyen sok vírustagadó és oltásellenes?

Figyelt kérdés
Már lassan az összes európai ország megelőz minket a beoltottság terén.

2021. aug. 22. 18:14
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/157 anonim ***** válasza:
5%

#90

EMA, FDA, OGYÉI, más szervek, laborok, egyetemek, valami unatkozó nyugállományba vonult professzor, akinek van odahaza egy erre alkalmas eszköze.

2021. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/157 anonim ***** válasza:
79%

89,józsi bacsi a sarokról bevizsgálja a vakcináidat.Lol?

De ha mégis,akkor hogy bizonyitja be,hogy 5-10 év múlva pl. bajt okoz?

Melleleg akik szembe mertek menni az oltáspropagandával,azok rejtélyes módon meghaltak,meg elnémultak vagy szembeköpték magukat.

Ne gondolkozz,csak az oltás.Ez van ma.És egyes kovidhívők ehhez tapsikolnak.

De az oltás csak egy eszköz,a rosszabb rész az hátra van.És sajnos az oltottak sem fogják megúszni,hiába reménykednek.

2021. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/157 anonim ***** válasza:
11%

#92

Nem azt kell bebizonyítani, hogy 5-10 év múlva bajt okoz, hanem hogy tartalmaz olyan összetevőt, ami nincs feltüntetve.

Mi az a rosszabb rész, ami hátra van, szerinted mi lesz ennek az egésznek a végkimenetele?

2021. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/157 anonim ***** válasza:
84%

93,a mellékhatásokat kellene inkább bizonyítani.

Az már csak hab a tortán,ha szennyezés is van az oltásban.


Egyenlőre nincs is mire oltást fejleszteni,mert vírust sem tudnak kimutatni.Meg a teszt is teljesen alkalmatlan.

Mellesleg nem is halálos ez a valami annyira,mint ahogy előadják.


A rosszabb az lesz,hogy a szent "kóvidra" hivatkozva egy totális terrort fognak az emberek a nyakukba kapni.

Az lesz a diktatúra,nem ez a mostani,ahol még szabadon élhet mindenki.

2021. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/157 anonim ***** válasza:
91%

Most olvasom,hiába oltakoztatok 2x,kelleni fog a 3. is,különben no védeccségi igazolvány.

3. ótás után jön a 4.,5.,6.,stb..

Hányszor akarjátok szúratni magatokat a testeteket lenullazó ótásokkal?

Nehéz elhinni,hogy ennyi naiv ember él itt.

Meddig hiszitek még el a hazugságot,amit a média terjeszt,hm?

2021. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/157 anonim ***** válasza:
0%

#94

Így van, a mellékhatásokat volna jó bizonyítani,

De itt egy kommentelő azt írta, hogy biztosan tesznek bele szándékosan olyan nem odavaló cuccot, amit nem tüntetnek fel. Én erre írtam, hogy az feltűnne másoknak.


Én nem hiszem, hogy lesz itt covid terror, idén ősszel és télen már jóval enyhébb korlátozások lesznek, mint tavaly. De meglátjuk nem soká. :)


#95

Nem kell 3. oltás a védettségi igazolványhoz. Már 1 is elég volt.

Milyen hazugságra gondolsz?

2021. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/157 anonim ***** válasza:
85%

96,hiába tűnne fel bármi nem oltásba való,a média elsímítja.A tényfeltáró meg valószínűleg nem tud repülni a tizedikről kiesve.


Sajnos az "covid" egy a négy szálból.

Rockefeller tanulmány,terv,ennyit mondok.


Covid vírus

Terrorizmus,migráció

Klímahiszti

Gazd. válságok



Ezen a négy szálon szívatják az emberiséget,leginkább a fehéreket.

Sajnos ez nem konteo.

Eddig minden eszerint halad.

Lockstep-ek,oltások erőltetése,táborok,stb..

Csak az összefogással állitható meg ez az őrület.

Csak sokan lassan ébrednek fel a rózsaszín álomvilágból.

2021. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/157 anonim ***** válasza:
71%

De kelleni fog,ezt írom.

Eddig azt hazudták,hogy a vak cinák védenek,aztán jött az 50 százalék,aztán a 30.

Most már nem védenek(amúgy mitől)...

Ezért kell a 3. oltás...

Aztán negyedik...

Stb..

Az a hazugság,hogy meg akarnak minket védeni.

2021. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/157 anonim ***** válasza:
70%

#85:

„Oltás utáni videókkal? Valaki oltást kapott, gyorsan előkapta a telót és levideózta magát?” – Velük élő családtagok készítettek róluk ilyen videókat.

Számok kellenek? Javaslom a VAERS (USA), az EudraVigilance (EU) és a Yellow Card Scheme (Nagy-Britannia) oldalak tanulmányozását.

„Ne hagyjuk ki a történetből azt sem, hogy a csávó 201 kilós volt, és vagy 8 féle gyógyszert szedett folyamatában.” - Ezt honnan vetted? Így járt be dolgozni segédápolóként?

De itt van még két érdekes eset:

[link]

[link]

Az életben vannak kockázatok. Hadd döntsem már el magamnak, mitől tartok jobban, milyen kockázatokat vállalok és miket nem. A vírust lehet, hogy sosem fogom elkapni (ha mégis, tudom, mivel kezelném magam), az oltást viszont nem tudom kiszedni magamból, ha valami nagy bajt csinál. (Idegrendszeri károsodásban szenvedők arról számoltak be, hogy az orvosok is csak vonogatják a vállukat, nem tudnak rajtuk segíteni.)

Nem tudom, volt-e oltástól károsodásom, de nem tartom kizártnak. A gyerekeimnek szerintem volt (egyik kiheverte már, a másik nem). Az egyik közeli rokonom pedig pár nappal a COVID oltás után meghalt.

„Nem tudom az okát, mondd meg te, hogy szerinted az oka.” Szerintem az, hogy ha hivatalosan is elismernék, hogy van hatásos (és olcsó) gyógymód és megelőzési mód a COVID ellen, ami jóval biztonságosabb az oltásoknál és a jelenleg alkalmazott gyógyszereknél, akkor nem lehetne felhasználni azt a rengeteg legyártott, jóval drágább és kevésbé hatásos oltóanyagot és gyógyszert (pl. remdesivir, favipiravir), a súlyos betegek és halottak száma meredeken csökkenne, és okafogyottá válnának a járvány miatti korlátozások, egyéb intézkedések, a green pass és a védettségi igazolvány használata. Nem lenne előnyös az érintett gyógyszergyáraknak és számos politikai vezetőnek sem, emellett presztízsveszteség is lenne sok illetékes személynek és szervezetnek.

2021. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/157 anonim ***** válasza:
20%

#99

“Számok kellenek? Javaslom a VAERS (USA), az EudraVigilance (EU) és a Yellow Card Scheme (Nagy-Britannia) oldalak tanulmányozását.”

A VAERS-t már tanulmányoztam, de nem találtam rajta olyan opciót, ami számszerűen kilistázná, hogy Covid vakcina által hány súlyos panasz és haláleset történt. Te valószínűleg jobban tájékozódsz ezeken az oldalakon, ha találtál ilyet megosztanád velem?


“Ezt honnan vetted? Így járt be dolgozni segédápolóként?”

A VAERS oldaláról. Ott írják, hogy “Wt = 201 kg (443 lbs)”, a gyógyszerek pedig az other medicaions fülön vannak feltüntetve.

[link]


“De itt van még két érdekes eset:”

Kettő, a milliárdokból. Ha nagyon ráhajtasz össze tudsz szedni pár százat, vagy ezret, szemben a Covid millióival. Számok, ismétlem, számok.


“Az életben vannak kockázatok. Hadd döntsem már el magamnak, mitől tartok jobban, milyen kockázatokat vállalok és miket nem.”

Szíved joga, csak minden kockázat alapja az, hogy milyen valószínűséggel következik be, és mennyire súlyos, ha ezeket nem mérlegeled, hanem pár kiragadott, drámai körítéssel töltött ritka eset alapján ítélkezel, akkor nem tudom mi a döntésed alapja.


“A vírust lehet, hogy sosem fogom elkapni (ha mégis, tudom, mivel kezelném magam), az oltást viszont nem tudom kiszedni magamból, ha valami nagy bajt csinál.”

Ha repülőreszállsz, és lezuhan, ott is teljesen tehetetlen vagy, ahogyan akkor is, ha szabályosan közlekedsz, de valami száguldozó barom belédhajt.


“Nem tudom, volt-e oltástól károsodásom, de nem tartom kizártnak. A gyerekeimnek szerintem volt (egyik kiheverte már, a másik nem).”

Nagyszerű, tehát eljutottunk oda, hogy már nem is a sebtiben kifejlesztett covid vakcinák a para tárgya, hanem úgy en bloc az oltások. Azért remélem a gyerekeidet nem tiltod a fagyitól, meg sütiktől, mert ugyanaz az anyag van benne, mint a rettegett oltásokban.


“Szerintem az, hogy ha hivatalosan is elismernék, hogy van hatásos (és olcsó) gyógymód és megelőzési mód a COVID ellen, ami jóval biztonságosabb az oltásoknál és a jelenleg alkalmazott gyógyszereknél…”

Ha ez így lenne, elkezdenék gyártani és forgalmazni, és jól mmegszednék magukat, a vakcinákat meg kénytelenek lennének megvenni továbbra is az országok,hisz már szerződésbe vannak foglalva a mennyiségek. A gyártók olyan vakcinákat gyártanak jelenleg is, amik már el vannak adva.

2021. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!