Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ilyen sok vírustagadó és oltásellenes?

Figyelt kérdés
Már lassan az összes európai ország megelőz minket a beoltottság terén.

2021. aug. 22. 18:14
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/157 anonim ***** válasza:
92%
#70 Nő vagyok! Te meg, mint írtam korábban, bizonyítási kényszeres, aki azt hiszi, hogy jól látja a dolgokat! Tudod én mit gondolok? Mindegy melyikünknek van igaza, cseszheti az emberiség, mert dróton rángatnak minket és az egész megrendezett. Te is ugyanúgy fogsz még szívni, ha nem jobban, mint én. Már előre tudják, hogy a negyedik hullám ugyan sok megbetegedést fog okozni, de kevés halált. Ezt betudják az oltásoknak, közben meg a delta allergia szintű. Azt is tudják előre, hogy az ötödik hullám brutális lesz, sok halottal. Persze addigra már kötelező lesz az oltás, de nem csak azt első 1-2 adag, hanem akárhányadik. Az, hogy neked semmi bajod tőle, tök jó. De rengeteg károsodtak, vagy bele haltak. És még nincs vége, nem tudhatod, hányadik rád kényszerített oltás fog téged is taccsra tenni, vagy megölni. Egy cipőben evezünk, a sorsunkat már rég nem mi írjuk, mások döntenek helyettünk. Mindenben. Te is egy báb vagy, de belőled már sikerült eltűntetniük a józan gondolkodást.
2021. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/157 anonim ***** válasza:
4%

#71

“Nő vagyok! Te meg, mint írtam korábban, bizonyítási kényszeres, aki azt hiszi, hogy jól látja a dolgokat!”

Ahogy elnézem te meg konteós a javából.


“Mindegy melyikünknek van igaza, cseszheti az emberiség, mert dróton rángatnak minket és az egész megrendezett.”

Hm, és melyik része megrendezett? Nincs is vírus, vagy járvány, és csak kitalálták az egészet? És az oltásokkal mi a cél? Beavatnál? Kíváncsi vagyok, mi a teóriád erre a megrendezett dologra.


“Már előre tudják, hogy a negyedik hullám ugyan sok megbetegedést fog okozni, de kevés halált.”

Nem tudhatják, hanem feltételezik, mivel az oltás a súlyos tünetektől véd a leginkább.

Egyébként kik azok akik ezt előre tudják, ki mondta ezt?


“Azt is tudják előre, hogy az ötödik hullám brutális lesz, sok halottal.”

Ezt is kik tudják előre? Ki mondta ezt, hogy brutális lesz az ötödik hullám sok halottal?


„De rengeteg károsodtak, vagy bele haltak.”

Mennyi az a rengeteg? Honnan veszed ezt? Már megint csak leírod a butaságot. Korábban ezt írtad: “Az oltástól többen károsodtak és haltak meg, mint a 30ezer állítólagos covid halott.”

Kérdeztem, hogy honnan szedted ezt az infót. Hol olvastad? Megmondani nem tudod, csak hajtogatod. Így van, mert neked ez így tetszik.


“Te is egy báb vagy, de belőled már sikerült eltűntetniük a józan gondolkodást.”

Szerinted az a józan gondolkodás hiánya, hogy én a koronavírust veszélyesebbnek tartom, mint az ellene kifejletsztett vakcinát?

2021. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/157 anonim ***** válasza:
90%

#69:

„A Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sputnik nem tartalmaz adjuvánst.” Oké, akkor hívjuk segédanyagnak, egyéb összetevőnek.

Pfizer, Moderna: polietilén-glikol

[link]

[link]

Astra Zeneca, Sputnik: poliszorbát-80

[link]

[link] (Vaccine Components részben van róla szó)

Sinopharm: alumínium-hidroxid

[link]

[link]

[link]

Annyira mégsem ártalmatlan segédanyagok.

„a szaporodni képes funkcionáló vírus, ami bizonyítottan megbetegedést és halált okoz”

Persze, kivéve a tünetmentes fertőzötteket. Ne csinálj úgy, mintha nem tudnád, hogy sokan enyhe tünetekkel esnek át rajta. Ez nem egy ebola.

„Bizonyítottan az oltástól volt?” – Nem, ahogy az sincs bizonyítva, hogy nem attól volt. Nem vették a fáradságot, hogy kivizsgálják.

„Tudnál ilyen halálesetekről mutatni nekem forrásokat?”

A közösségi média és az alternatív oldalak tele vannak ilyen beszámolókkal, videókkal. Persze gondolom ezeket mind hazugságnak véled, vagy szerinted nem is az oltások okozták, úgyhogy nem fogom neked kikeresgélni mindazokat, amiket az elmúlt fél évben láttam. Mindenesetre illusztrációként itt egy 1 napon belüli haláleset a VAERS-ből:

28 éves eü. dolgozó férfi, VAERS ID 1071935: „Patient received the vaccine around 11 am. He hadn't been feeling well (headache, dizziness) per report and initially called in to work. He then decided to come to work and was found down in a patient bathroom during his shift on our Facility while taking care of a patient (he was a nurse aid). Patient was coded and the team and was transferred to our Facility ED. He expired 3/3 2112”

A balesetek nem tudom, hogy jönnek ide. Soha nem esett még a fejemre tetőcserép, és nem volt még közlekedési balesetem. Annak az esélye, hogy a vírus miatt meghalok, hasonlóképpen elenyésző, de még így is teszek érte, hogy megelőzzem a megbetegedést (természetes módszerekkel, nem oltással). Úgy látszik, eddig működött, mert másfél év alatt nem sikerült elkapnom, vagy nem vettem észre.

Azt mondd meg nekem, hogy miért van az, hogy az ivermectint, ami megelőzésként és a betegség minden stádiumában hatásos (ld. előző válaszomban linkelt vizsgálatok és metaanalízisek), Magyarországon még forgalmazni sem lehet? Fél éve vizsgálják a Dél-Pesti Centrumkórházban, de teljes csend van az eddigi eredményekről. Max. azon lehet vitatkozni, hogy mikor hány százalékban segít, mellékhatásai gyakorlatilag nincsenek. Szlovákiában és Csehországban már engedélyezték a használatát. Nálunk meg büntetőeljárás jár annak, aki be meri szerezni. Normális ez?

[link]

2021. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/157 anonim ***** válasza:
80%
2021. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/157 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy én pl. nem oltatnám magam, de szerintem lassan kénytelen leszek a hurokba hajtani a fejem, mert annyira unom már ezt a bizonytalanságot, homályosságot, stresszes hónapokat!


Komolyan: beadatnám magamnak és (ha megmaradok) örülnék, hogy van kártyám és mennék a fejem után. Mehetnék a szememet meglézereztetni, mehetnék bármikor fogászatra, sbt...


De... mindig visszahőkölök az oltástól. Szóval: nagy a dilemma.

2021. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/157 anonim ***** válasza:
31%
75! Lézeres szem műtét tudtommal magánban van. Ott lehet, nem is kérnek tesztet. Ha meg igen, pár százezres műtét mellett már nem fér bele egy 15 ezres teszt?
2021. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/157 anonim ***** válasza:
88%

És lám az idő már megint igazolta az ótáselleneslaposföldesgyikembör réteget! A természetes immunitás lehetőségét megérte nem kiixelni a szar oltásokkal!:D

[link]

2021. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/157 anonim ***** válasza:
És ez pontosan mit jelent?
2021. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/157 anonim ***** válasza:
78%

Már a mainstream média is kénytelen megírni, hogy a hülye "laposföldeseknek" volt igaza és hogy milyen kínos ez nekik azt jelzi a cikkecske szűkszavú rövidsége.

[link]

Azért az oltásmosdatással megpróbálkoznak, de ööööö azért az oltásra is szükség van mert a természetes immunvédelem is csökken idővel. Igen tényleg? Hát köszi de ha a természetes immunitás tudvalevően jobb védelmet ad akkor kivárom az újrafertőződést. Gondolkodni még nem mindenki felejtett el alapon! :)

2021. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/157 anonim ***** válasza:

76!


Milyen pár százezer? A pár százezer az kb. 6-700 ezret jelent az én olvasatomban.


A műtét tán 2-300 ezer. A teszttel pedig az a baj, hogy nagyon rövid ideig érvényes az eredménye.

2021. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!