Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eljön az idő amikor az LMBT...

Eljön az idő amikor az LMBT is az oktatás része lesz az óvodákban és az iskolákban már alsóban?

Figyelt kérdés

Most ezt főleg kisgyerekekre értem, hogy lesz-e olyan valaha, hogy az ovisok közé bemennek melegek, meg transzneműek előadást tartani, és beszélni nekik a szexualitásról, vagy akár elsős-másodikos kisgyerekek közé?

Jó, most ezt még nem tudják megtenni a törvény miatt, de ha valaha kormányváltás lesz akkor ez változhat, ha azt nézzük, hogy Nyugaton sok országban jelen van már ez, akkor idővel ide is bejöhet ez az oktatásba.

Nem mondok véleményt, nem provokáló kérdésnek szánom semmilyen szemszögből, ezért inkább nem írom le mit gondolok, meg, hogy mennyire tartanám ezt jónak, és mennyire nem. Csak puszta kiváncsiságból kérdezem, hogy lehetséges, hogy akár már ovikban is meg alsóban is (amikor még elég kicsik meg fiatalok a gyerekek és lehet még őket tanítani az elfogadásra) lesznek-e részletes előadások az LMBT-ről valaha is, amit melegek/transzok/drag queen-ek tartanak, akár évek múlva, vagy mondjuk egy 10 éven belül bejön ez hozzánk is?



2021. aug. 22. 19:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%
9! De miért kéne megemlíteni, hogy szeretkeznek is? Ahogy itt írja valaki mindenkinek a maga szintjén. Az óvodás azt sem tudja, hoyg a szülei mit csinálnak esténként, tudod nekem mekkora sokk volt, mikor öt évesen be akartam bújni kicsit Anya mellé mert féltem este, és ott üvöltözött apám alatt? Ez egy gyereknek sokkoló, még most is emlékszem rá, hiába értem ma már miről szól, akkor csak azt tudtam, hogy anya és apa meztelen bántják egymást.
2021. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
És megint itt a szokásos terelőkérdés...
2021. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
59%
Remélem, már épp ideje lenne egy modern 21. századi oktatásnak. Nincs bajom a melegekkel, ezértnem értem mi a probléma.
2021. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%
Engem az érdekelne, hogy ha esetleg nyer az összefogás hogy döntenek róla, mivel ilyen téren(sem) értenek egyet
2021. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
27%
14! Kompromisszum.
2021. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Az érdekelne, hogy ebben a kérdésben mi a kompromisszum? vagy van érzékenyítés az iskolákban, vagy nincs, nem?
2021. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
38%
20:46: mondjuk úgy, hogy lekerül a kérdés a napirendről, mivel most is csak elterelésből tartja ott a Fidesz.
2021. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
20%

Nevetséges, hogy ma még mindig azt a hazug melegpropagandát nyomtatják itthon, mi szerint ők csak az egyenlőségért küzdenek.


- Skóciában most lett rá törvény, hogy gyerekeket 4 éves (!!) kortól kötelező a választott nemüknek megfelelően nevelni. Szülő nem szólhat bele. Ne kérdezd, erről hogyan dönt egy 4 éves gyerek. Gondolom úgy, hogy babákkal játszik kisautó helyett, és ebből levonják a következtetést, hogy ő belül lány.

- Más "haladó" országokban szintén kiskorúakon megkezdik a hormonkezelést. Tudjuk, hogy főleg ilyen korban a hormonokon mennyi minden múlik. De ezt is elhazudják, elbagatellizalják annyival, hogy legalább nem operálják át.

- Feltalálták a gendert, amit tudománynak próbálnak behazudni, naponta találnak ki új szexuális irányultságokat puszta bemondás alapján. El akarják törölni a nemek fogalmát, a család jelentését, mindent, ami korábban a társadalmakat meghatározta.

Mindez csak a négy csúcsa.


Ezek után elhinni, hogy ez csak az egyenlőségről szól, enyhén szólva is visszamaradottság. De azért őket hívjuk ma haladóknak.

2021. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
42%
14:05: forrás ezekre a hülyeségekre?
2021. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
19, a Skóciával kapcsolatos hülyeséget alá tudom támasztani. Nővéremék ott élnek.
2021. okt. 16. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!