Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok hogy az állami...

Támogatnátok hogy az állami iskolákban is kötelező tantárgy legyen az Euritmia?

Figyelt kérdés

Ez egy előadóművészet és tömegsport, ami különféle összehangolt mozdulatokat társít versek és dalok hangulatához és dallamához. Magyarországon csak a Waldorf iskolák tanítják, pedig sok pozitív hatása van a gyerekek pszichés fejlődésére.


Itt egy bemutató:


https://www.youtube.com/watch?v=8MwJ6tiecVc



2018. jan. 29. 20:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
Ne ratyikat neveljünk hanem mérnököket meg orvosokat inkább.
2018. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen órám annó Waldorfban semmi értelme. Szal nem.
2018. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Gimnazista vagyok, és nem támogatnám. Felesleges óra, nem kell még ezt is ránk pakolni.
2018. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
37%

Fontos: matek, fizika, kémia, biológia, informatika, angol

Közepesen fontos: irodalom, történelem, nyelvtan

Nem fontos: tánc és dráma, ének, etika, filozófia, testnevelés, rajz, euritmia

2018. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%
#4 középfontosnak beraknák még nyelveket, német, orosz, spanyol, francia, lengyel, etc.
2018. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
így is van épp elég felesleges óra úgyhogy nem.
2018. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%

Általánosban volt közelező jeleggel néptáncom, már akkor inkább leültem hogy engem mindenki hagyjon békén ilyenem lett volna öngyilkosságot követek el vagy ha most középsuliban adnának ilyen órát nem járnék be...


A nyelvoktatást, matek irodalom történelem fizika stb tantárgyaknak adjanak inkább rendes tantervet aztán lehet ilyet berakni szigorúan fakultativ módon

2018. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg olyan rendszert kellene bevezetni mint az egyetemeken ami van. Vagyis a diákok maguk válasszák, ki hogy milyen órákat akarnak felvenni. Így aki történész akar lenni az nem kell megbuktjon mert nem tud deriválni, hanem helyette felvenne 5-6 történelem-irodalom féle tantárgyat. Vagy aki mérnök akar lenni, az inkább tanulna geometriát, algebrát, és aritmetikát, ahelyett, hogy a versmagolással szenvedne.
2018. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%

Magyarországon csak a Waldorf iskolák tanítják

Egy ujaqbb ok amiert a budos eletben nem iratnam ilyen iskolaba a gyerekeim.

2018. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
Különféle összehangolt mozdulatokat társít versek és dalok hangulatához??? Végignéztem azt a bemutatót, hááát semmiképpen sem támogatnám. Esetleg abból a szempontból van értelme a dolognak, hogy addig is mozogtak legalább a gyerekek és nem a számítógép előtt ültek.
2018. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!