Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt hogy magyarázza az LMBT?...

Ezt hogy magyarázza az LMBT? Tényleg igazságtalan és elnyomó a gyermekvédelmi törvény?

Figyelt kérdés

Montreal Pride 2019:

[link]


Hungary Pride 2021:

[link]



2021. aug. 23. 16:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

De, kiragadott fotó.


https://www.youtube.com/watch?v=BgDIMWBn3jw&t=11500s&ab_chan..


Végig lehet nézni, meg lehet jelölni az időpontokat, amikor kutyajelmezes palikat láttok, de mellé kérném megszámolni azokat is, akik normális ruhában vannak felöltözve, hogy százalékot számíthassunk.

2021. aug. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Hűha, belenyúltam a méhkasba rendesen, ha már ketten akarnak bunyóra kihívni. Ugyanakkor teljesen feleslegesen, mert nem vagyunk ellenségek, csak éppen nagyon félreértettétek, amit mondtam. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy az jelmez egy szexuális fétis eszköze, mégsem nézek senkit hülyének. Egyébként kicsit sem tetszik a kép - bár ezt valóban nem tettem hozzá -, szimplán csak teljesen jelentéktelennek tartom.


Amit mondani akartam, hogy ha egy kicsit eltávolodunk a saját sztereotípiáinktól, és megpróbáljuk objektívan nézni, ami történt, akkor az egész történet más kontextust kaphat.


A mi szemüvegünkön keresztül nézve a képen egy toxikus, perverz csávó éppen illegeti magát egy ártatlan kisgyereknek, ami a pofátlanság netovábbja. Mindehhez meg tapsolnak körülöttük, a sok köcsög libsi meg magyarázza, hogy ez csak egy elszigetelt eset, miközben ilyennek még elszigetelten sem lenne szabad előfordulnia, helyette az ilyen csávókat szöges bottal kellene agyonverni. És ha így nézzük, ez igaz is.


A kislány szemüvegén keresztül nézve ez itt három bohóckódó ember kutyának öltözve. A számára nem ártalmasabb, mint egy bohóc a cirkuszban, aki kimegy a gyerekek közé a nézőtérre. Neki ez nem egy szexjelmez a csávók meg nyilván nem kötik az orrára, hogy amúgy a mi aztán ebben dugni fogunk aranyom. Mivel inden bizonnyal nem szörnyetegkről van szó, csak három - amúgy teljesen átlagos - hülyegyerekről. Ha így nézzük, a kép pontosan azt mutatja meg, hogy mennyire ártalmatlan az egész.


Ha a szexuális előítéleteket kihúzom a képből, akkor az egész jelenet inkább arra emlékeztet, amikor a Visegrádi Palotajátékokon vonultunk beöltözve, és az egyik haveromat beöltöztették török hadifogolynak. Kalodát raktak a nyakába és kötélen, félmeztelen vezették végig a tömeg előtt, közben viccesen jajveszékelt, kegyelemért könyörgött, a többiek meg seggberúgták, hogy kuss. Néha viccesen szóltak gyerekeknek, hogy ha akarják cibálják meg a török szakállát, vagy itt a pálca, pálcázzák meg. Ebben semmi kivetnivalót nem talált senki. Ha ez a pride-on történik, akkor a kontextus nyilván valami BDSM köntösbe helyezi, de a gyerekeknek ez ismeretlen.


Egyúttal az is tök vicces, milyen szép hagyománynak látjuk mondjuk a busójárást, ahol a busómaszk mögé bújt srácok simán körülállnak tizenegykét éves lányokat, taperolják és ruhán keresztül imitálják, hogy megdugják őket. Erre is rá szokás mondani, hogy elszórt eset, meg végső soron ez egy termékenységi rituálé, ártalmatlan. Ettől azért ott láttam már síró kislányokat, meg feldühödött apákat, mégsem akarja senki betiltatni a mohácsi busójárást és agyonverni minden busómaszkost. Csak hát ugye ott "tisztességes" hetero férfiak vannak, nem perverz b*zik. Félreértés ne essék: én szeretem a busójárást, csak nem tartom semmiben sem másnak.


Még egszer: szerintem is vékony jég a dolog, mert az valóban egy szexuális fétist reprezentál. Ugyanakkor az ártó szándékot azért látjuk bele, mert azt gondoljuk, hogy a melegek elfajzott, pedofil idióták. De ezt mi gondoljuk így, amúgy nem azok. Ha nem nézzük őket annak, akkor az egész jelenet nem lesz rosszabb bármilyen ordenáré felvonulásnál, ahol mondjuk sört locsoltat magára 1-2 félpucér csávó, vagy éppen rúgni kell a törököt.


És végül arról nem beszélve, hogy ez a kép valóban egy ritka és kiragadott pillanat, amúgy ha rákeresel a pride-ra, teljesen átlagos felvonulást látsz, transzparensekkel, szivárványos arcfestéssel, és ennyi. Minden ilyen fesztiválnak megvannak a maga extrém elemei, ha most elkezdek fényképeket gyűjteni a Sziget fesztiválról, vagy egy tetszőleges motoros fesztiválról, akkor azt is be tudnánk állítani valamiféle elfajzott orgiának, de nem lenne valós.


Szóval nekem van kettő lányom, vigyázok rájuk, mint a szemem fényére. Valahogy mégsem érzem azt, hogy ezektől az emberektől kellene megvédenem őket. Most ettől lehet velem keménykedni, mint a kocsmában, hogy "ki ver telibe kit", meg írjak privátot, de akár előtte lehet adni egy minimális esélyt annak a gondolatnak is, hogy amúgy lehetek normális csávó is és - bár simán tévedhetek - a gondolatmenetem megér pár perc gondolkodást.

2021. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit szoktam velük csinálni négy fal között? Most kapaszkodj: tegnap társasoztunk, meg tollasoztunk. Én beteg állat!! :D


Amúgy hozod a tipikus példáját annak, amikor nem tudsz valamivel vitatkozni - igazából meg sem próbálod -, ezért inkább jól felb*od magad, és személyeskedni kezdesz, fenyegetőzöl meg sértegetsz. Kértél egy magyarázatot, kaptál egy magyarázatot, erre eldöntötted, hogy én beteg vagyok, meg idióta. Miközben amúgy semmit nem tudsz rólam.


Mert te bizony pontosan el tudod dönteni, hol mikor és mi történik, ott voltál a pride-on, ismersz egy csomó ott felvonuló meleget, és ez alapján ki mered jelenteni, hogy ezek emberevő, perverz, romlott pedofilok.


Miközben nem is veszed észre, hogy minden amit tudsz az egészről, egy propagandacsövön érkezik, amire rá vagy cuppanva tátott szájjal, és úgy nyeled, mint egy igazi elit prosti. Úgy vezetnek az orrodnál fogva, hogy öröm nézni, elég 1-2 képet belibbenteni, és te már bárkinek nekiugrasz. A legszomorúbb, hogy - téged kvázi idézzelek - észre sem veszed, ezért nem is lehet segíteni rajtad.

2021. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kint voltam pride-on, volt 30.000 normális ember meg az az egyetlen kutyamaszkos

Fél menetet leelőztük szerintem barátaimmal mert gyorsabban sétáltunk mint az átlag, nem láttuk egyszer se a kutyamaszkost, bár elég sokan voltak, lehet azért se


Ezek a képek kiragadott esetek, a pride-on résztvevők egy százalékát se teszik ki


Azzal pedig én se értek egyet, hogy helyénvaló lenne ilyen szerelésben utcára menni bárhol, akár pride-on akár azonkívül, de aki hülye azt nem érdekel, kimegy úgy is

2021. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nézz videókat a pride-ról, meg fogsz lepődni milyen kevés fétisember lesz kint
2021. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a gyerekvédelemhez, mert nem a fétis gear utcán való viselését tiltották be, hanem a homoszexualitásról való beszédet iskolákban

Azt el tudja dönteni valaki, hogy kimegy-e utcára fétis gear-ben, de az nem döntés kérdése, hogy kihez vonzódik

2021. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!