Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért reklámozza az LMBTQ...

Miért reklámozza az LMBTQ közösséget ennyire a Fidesz?

Figyelt kérdés

Mióta élek nem láttam egyetlen ilyen plakátot/reklámot, nem hallottam róla a TV-ben és rádióban.

Most másról sem beszélnek, szóval a Fidesz miért is reklámozza?


2021. aug. 23. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

10: szerintem te ne hazudj:


[link]

[link]

[link]

2021. aug. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Godaime ***** válasza:
Ha tudnál angolul akkor nyilván megértetted volna, hogy ez annyiban merül ki, hogy a gyereket az általa kiválasztott nemként szólítják. Tényleges nemváltásról nem beszélünk 4 éves korban.
2021. aug. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én kötelezővé tenném a nem-váltást az óvódákban .. Aki pedig az új nemét szeretné megtartani azt pénzzel is támogatnám, felnőtt kor után átvehetbné az érintett akkor már felnőtt (nő vagy férfi) ..
2021. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12: ha nem lennél retardált akkor megértenéd te meg azt, hogy ugyanolyan furva beavatkozás egy gyerek szellemi fejlődésébe az, ha julcsika helyett palikának szólítják, meg fiú ruhába öltöztetik, mintha kb. átoperálnák.
2021. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Godaime ***** válasza:
Senki nem kötelezi erre a gyereket. Ha egy személy valóban transznemű, az már egész pici kortól nyilvánvaló. De a nagyobb bajok megelőzése érdekében természetesen a tényleges nemváltás NEM engedélyezett.
2021. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!