Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek úgy gondolják...

Az ellenzékiek úgy gondolják lesz kormányváltás?

Figyelt kérdés

A 2006-os őszödi beszéd után az akkori miniszterelnök szinte közellenség lett. Hiába mondott le, és, ha jól tudom, tette rendbe valamennyire az országot Bajnai Gordon, az MSZP kormánynak mennie kellett.


Napjainkban a Fidesz-KDNP van hatalmon, és bár vannak akik elégedetlenkednek, nyoma sincs annak a nagy ellenségeskedésnek, ami annak idején a Gyurcsány-kormányt jellemezte.


Ami ellenzéki politikusokat illeti: a múltkor elég nagy illetlenség volt, amikor beszóltak Orbán Viktornak a könyvajánló posztja alatt.


Világos, hogy nem érik a kormányváltás. Sem a nép nincs olyan felfokozott állapotban a kormány ellen, és a mai ellenzéki politikusok sem jobbak, mint a kormány. A régi ellenzékből Vona Gábor vagy Schiffer András szimpatikusabb volt, ők azonban már nem politizálnak.


2022-ben tehát Fidesz győzelem lesz. Maximum a 2/3-os többség az, amit elveszíthet a Fidesz. De nem biztos, hogy el fogja veszíteni.


2021. aug. 26. 23:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%

Az ellenzéki összefogás programja:

1. elszámoltatás

2. vagyon elkobzás

3. bebörtönzés

4. többkulcsos szja adórendszer, fizessenek a gazdagok

5. kisnyugdíjak fölemelése

6. népakaratú új alkotmány


Ettől senki nem fog vastagabbat kakálni.

2021. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
38%
21; nincs jogalpja. Az egész keleti blokk-ra mindegy
2021. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
55%

"ha jól tudom, tette rendbe valamennyire az országot Bajnai Gordon, "


Ezt csak a ballibek mondják. Bajnai is csak megszorításokat hozott, eladósodást. A Fidesz tette rendbe az országot 2010 után. Hatalmas IMF hitelmennyiséget hagyott hátra maga után bajnai

2021. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
68%
"Az ellenzékiek úgy gondolják lesz kormányváltás?" Igen, úgy gondolják, különben miért lennének ellenzékiek. Úgy gondolják, akarják, szeretnék. Az egy teljesen más dolog, végül mi lesz az eredmény. Én például azért szeretnék, mert 2006-tól tudom Gyurcsányt tisztelni.
2021. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
23:nem a szívem csücske, de pont akkor volt egy gazdasági világválság
2021. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
61%
Orbán Viktor győzni fog.
2021. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
33%
Pont azért fog győzni a Fidesz, amiért 2018-ban is, mert nincs egy komolyan vehető ellenzék. Nincs egy épkézláb ellenzéki miniszterelnök jelölt. Ettől függetlenül nem értem az olyan embereket, akik amúgy szídják, utálják a Fideszt, de azért rá szavaznak mert nincs jobb. Én inkább akkor nem szavazok senkire, de ez az Orbán féle rablóbanda tőlem biztos, hogy nem fog X-et kapni.
2021. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
23-as, Orbán semmit nem tett rendbe ebban az országban. A egy világválság után általános a fejlődés világszerte. Hogy volt nèmi gyarapodás, azt az úniós pénzeknek köszönhetjük, nem az orban-kormánynak, aki ezen pénzek minimum felét lenyúlja!
2021. szept. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Személy szerint jobb volna.
2021. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Màrmint. Ha menne a pbe
2021. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!