Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ti is feladtátok...

Ellenzékiek, ti is feladtátok nár, hogy a fideszes ismerőseiteket észérvekkel győzködjétek?

Figyelt kérdés
Van, akinek sikerült áttérnie ezáltal? Hogyan győztétek meg? Megnézettetek vele egy nem M1-es híradót például?

2021. aug. 24. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
XD Ja majd egy RTL híradó kiüti az agyam, és újraprogramozod, mi? XD Egyébként én semmilyen híradót nem nézek már régóta, mind propaganda anyag. Netről nézek híreket.
2021. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Miert kellene egymast gyozkodni? :) Miert kellene egyaltalan tudni, hogy ki milyen politikai beallitottsagu?


Mi a barataimmal nem szoktunk politizalni ... mi meg tudunk bulizni :)))

2021. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Olyan dolgokat tapasztaltak, láttak a külső politikában amit te nem. Én full baloldalinak hittem magam 2018-ig, utána rájöttem hogy a jobboldaliak logikusabbak.
2021. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy a #2-es írja, nem vagyok főállású politikus hogy a barátaimat győzködjem, ki melyik pártot / focicsapatot / ételt-italt / zenét stb. szeressen. Wazze' te majd az ágyban dugás közben is győzködni próbálsz a politikai nézetekről vagy mi?
2021. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Beépített kérdés, beépített emberekkel.
2021. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nem sok fideszes ismerősöm van. Egy ideig próbálkoztam az egyiknél, de kiderült, hogy teljesen logikátlan a legtöbb jobboldali.

Ideológiai szinten sem tudnak megoldást kínálni a világ problémáira.


#2

Egyetértek. A politikai mindig is az értelmiségi réteg beszélgetési témája volt, aki nem tartozik hozzá, az nyilván nem fog erről beszélni.


#3

Ez amúgy azért vicces, mert nem igaz. :D

A leglogikusabb megoldás ideológiailag a centrum-mérsékelt bal között van valahol.

Ez nyilván függ társadalomtól, technológiai fejlettségtől stb.

De jobboldalon a logika már az elmúlt 50 évben se igen volt.

2021. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

En ezt az egesz szar politikai rendszert adtam mar fel, szinhaz az egesz. Biztos vagyok benne, hogy ezek egy-egy parlamenti ules utan jot rohognek egymassal a bufeben, mennyire faszan sikerult a szineszkedes, mennyire fogja kajalni a nep!


En regota varok mar egy centralis, objektiv partra, ami nem a cirkuszra alapozza a politikajat hanem az objektivitasra, realizmusra, problemamegoldasra.


De amig ilyen fekete-feherben lato retardaltakbol all az egesz orszag, mint a kerdezo is, ez sose fog bekovetkezni.

2021. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Neked milyen észérveid vannak?
2021. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Értelmetlen vitatkozni velük. Csak konfliktust szül. Mindenki megtartja magának a véleményét otthon.
2021. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a "hiteles", "objektív" RTL klubot kell nézni a b.zipropagandával meg a sok senkiházi celebbel.
2021. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!