Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki találta ki azt a hülyeséget...

Ki találta ki azt a hülyeséget, hogy a hajléktalanok kapjanak ingyen lakást Pesten?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 11:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
52%
senki
2021. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
46%
te
2021. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
57%

[link]


"Le Marietta, a Nyitott Budapest Társadalmi Együttműködési Osztály vezetője a nyertes projekteket ismertetve elmondta, hogy a legtöbb szavazat (3902) a Gondoskodó Budapest kategóriában szereplő „Üres lakások felújítása és bérbeadása hajléktalansággal küzdőknek” elnevezésű ötletre érkezett."


Tök jó, bár szerencsére az az 50 millió forint amit erre szánnak nem sok lakásra lesz elegendő, így remélhetőleg sok problémát ez a kezdeményezés se fog okozni, de lehet majd vele kampányolni, hogy Karácsony törődik a hajléktalanokkal, miközben a hajléktalan szállók nagy része üresen kong.

2021. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
22%
Dobrev
2021. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
75%
Ha van annyi üres lakás , én nem vagyok ellene, csak vigyázzanak is rá.
2021. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%

Lengyelországban önkénteskedek egy program keretében, itt kifejezetten az anarchista-kollektivista mozgalmak kezdték el felmérni pl WrocŁawban is a hosszú ideje már-már enyészetté váló társasházak, lakások, családi házak állapotát és elkezdték belakni az aktivisták, részben azért mert itt is lakhatási válság van, és ezek az aktivisták szépen felújították a házakat, és olyanoknak adják oda, akik rá vannak szorulva...


Azt hiszem jobb egy hajléktalant ezzel a legelső és fontos lépéssel vissza integrálni a társadalomba, nem????????

2021. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Szerintem meg jobb a normális embereket segíteni lakáshoz, nem a trógeroknak ingyen adni. Akkor én miért dolgozom?
2021. aug. 29. 12:24
 8/36 anonim ***** válasza:
43%
A hajléktalanok között is változó, hogy ki miért került utcára. Van köztük több diplomás ember, aki egy rossz házasság után került az utcára, megint van akinek mentális betegsége miatt lett hajléktalan...
2021. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem meg jobb a normális embereket segíteni lakáshoz, nem a trógeroknak ingyen adni."


Hajléktalanszállón vagyok önkéntes, sok tisztességes öreg ember van ott, akik az egész életüket végigdolgozták, de a nyugdíjuk nem elég az albérletre, így kerültek utcára.

2021. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
52%

"Szerintem meg jobb a normális embereket segíteni lakáshoz, nem a trógeroknak ingyen adni. Akkor én miért dolgozom?"


Akkor menj el te is hajléktalannak és ne dolgozz, meglátod milyen "jó" is lesz meg tuti buli! Ja, hogy azt nem...akkor meg ne irigyeld tőlük azt a keveset, amit kapnak.

2021. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!