Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod, hogy a romák lakta...

Támogatod, hogy a romák lakta északi és keleti megyékben a közhivatalokban és az iskolákban a magyar mellett a cigány zászló is kitétessék?

Figyelt kérdés
Ők is az ország részének érezhetnék magukat azáltal, hogy a jelképeik megjelennek a magyar mellett. Szerintem ez sokat segítene a romák társadalmi elfogadottságán és elősegítené az integrációt.

2021. szept. 8. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen és lehetne olyan zónákat biztosítani, ahol cigány zene szól 0-24-ben full hangerőn. Meg magasabb segélyt biztosítani .
2021. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12%

7-es azért két háborúban meg a szovjet szabadságharcban jók voltak meg amikor be kelett venni buda várát a cigányok ugye? egy kis történelem... nem? ott vannak az írásos feljegyzések kossuth lajos hadnagya cigány volt amúgy...

2-es jól le írta! cigány vagyok semmit sem segít ez! inkább az ha jobban oda figyelnének már az óvodákban és iskolákban a gyerekekre igen több erőfeszítés kell de lehet még ülni rajta pár száz évig ahogy eddig is...

persze kezd valamivel javulni a helyzet és tudod miért? mert kikerültek azok a cigányok akik tényleg mély szegénységben kellett fel nőniük!!! emiatt sokan/többen dolgozni kezdtek még ha tré munka is valamint már kijárassák többen a szakmát a gyerekekkel mert pont tudják milyen amikor dolgozni sem tudsz és lopni sem tudsz!

én több suliban voltam több városban is mindig láttam elég sok cigány végzőst főleg vendéglátásban! 4-5 csillagos hotelekben is vannak már (dolgozhatnak már) mert egyrészt kell a munkaerő a hotelnek is (ja én is dolgoztam 4 csillag superiorban 3 évig ":D)

az is jó irány hogy egy csomó szakmunkás képzés van és ingyenes! elég sok cigány jelentkezik arra is

a lényeg hogy több száz éves probléma van amit nem akartak megoldani... a helyzet azért javul mert vannak cigányok akik változtatni akarnak akik aztán tényleg nélkülöztek még hozzá napi étkezést! van sajnos az aki csak a zsiványságot látja otthon de amúgy magyarok közt is... jaj még csak ott! komolyan alig ismerek rá a világra mert ahogy anno 15-20 éve viselkedtek a cigányok most úgy viselkednek a magyarok!!!

én két osztálytársamra is azt hittem hogy cigányok mert teljesen olyan volt a gondolkodásuk és viselkedésük pedig az egyiknek nem is volt cigány ismeretsége én voltam neki az első... ":D

2021. szept. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Majd ha közülük is kerülnek ki közfeladatot ellátó tisztességes tanárok, orvosok, hivatalnokok, bírók, ügyészek stb. na majd akkor támogatom....
2021. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

13 ja igaz várk... kerülnek is ki!

a vérosban most elég sok cigány végezte el a rendőr szakmát! az egyetemeken is elég sok van már... de ahogy érze hisz mindig az számít nem a valóság ;)

2021. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hogyne,én városomban annyi cigány van,hogy 99% sitten volt.

Akkor ha diplomázott rendőr kíséri az munkából fáradt cigány,akkor még én fogom kirakni😀

2021. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jaaaa akkor már a kárpátalján is tegyék ki a miénkel együtt mi nekünk kijárna de egy random idetolakodott nép aki lerontotta a magyarok megitékést elb@szta kelet Magyarországot lop csal akár öl félelembe tartja a fehéreket ne érdemeljenek már ilyet ők nem négerek akik nem érdemlik meg ezt amit leírtam mivel őket pl amerikába hurcolták ők nem tehetnek róla de a cigányság igen (tisztelet a kivételnek) innettől kezdve ez nem rasszizmus amit írok hanem a valóság ennyi..
2021. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!