Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod, hogy a romák lakta...

Támogatod, hogy a romák lakta északi és keleti megyékben a közhivatalokban és az iskolákban a magyar mellett a cigány zászló is kitétessék?

Figyelt kérdés
Ők is az ország részének érezhetnék magukat azáltal, hogy a jelképeik megjelennek a magyar mellett. Szerintem ez sokat segítene a romák társadalmi elfogadottságán és elősegítené az integrációt.

2021. szept. 8. 16:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatom.
Nem támogatom.
70 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Én azt támogatom, hogy Mo. új himnusza Varga Irén Kisapám c. slágere legyen.
2021. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Kifejtenéd hogy segíti az integrációt illetve a társadalmi elfogadottságot az ha kiteszik a hivatalokra a roma zászlót? Eddig azt hittem a szorgalmas munka, a tanulás, a célzott (és jól végrehajtott!) programok tudják segíteni de lehet lemaradtam valamiről...
2021. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Egy normális országban a magyar mellett helyet kapna az uniós, a szivárványos és a roma zászló is. Sajnos a magyar nacionalisták ehhez úgy állnak, mint a románok a székely zászlóhoz.
2021. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Semmi szükség rá..
2021. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Miért fosztanánk meg a többi megyét a lehetőségtől?
2021. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
A cigányok építették fel Magyarországot.
2021. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Annyi szükség van rá mint a szivárványosra meg a kékre. Talán gyújtosnak jó, egy megtürt etnikum ami sohasem volt államalkotó (sehol sem).
2021. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

Zászlózassal még nem oldottak meg semmit.

Gyulán akkor kitehetnék a szlovákot,Solymarom a németek, Tolnában meg a székelyt, stb.


Milyen a cigány zászló, még nem is hallottam róla?

2021. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Nincs népidentitásuk. Értelmetlen lenne, csak nagyon kevés cigányt érdekli a népe.
2021. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Majd miután hasznosan fejlesztik az országot akkor igen. Addig meg értelme mint a döglött lónak beöntést adni.
2021. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!