Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire jó a lakástámogatás, ha...

Mire jó a lakástámogatás, ha azzal csak az árat verik felfelé?

Figyelt kérdés
A plusz 10 millát kb lenyelik azok, akik kielégítik a keresletet, tehát megint a gazdagokhoz, a vállalkozókhoz, nagy pénzűekhez kerül még több pénz

2021. szept. 9. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen egy jobboldali, neoliberális kormány. A gazdagok érdekei számítanak. Ehelyett szociális lakásokra lenne inkább szükség, hogy a fiataloknak ne kelljen mamahotelben lakniuk, amíg nincs pénzük saját lakásra.
2021. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Arra hogy magasabb áron lehet kiadni vagy eladni így több pénzed lesz.
2021. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont arra!!!! Egy okkal több, hogy felb*sszák vele az árakat.

Emellett meg legyen a kintlévő hitelállomány kvóta. Aminek a fele visszakerül többszörös összegben, a másik felét pedig a terhelt ingatlanban behajtják.

2021. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
A gyerekvállalás ösztönzésére. Ennyi.
2021. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Nyilván, hogy a gazdagokat támogassák, ne a gyerekvállaló fiatal senkiket.

Aki gyereket akar ebben az országban, az igenis adósítsa el magát egy életre, és dolgozzon élete végéig napi 16 órát.

Nem tudom sajnálni őket. Így is túlszaporodott már az emberiség.

2021. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom, de a környezetemben nem milliárdos és multimilliomos családok jutottak otthonhoz, vállaltak gyermekeket

Megemelte az árakat... igen, valamennyire meg.

Csak tudjátok azok, és nem kevesen, akik így el tudtak indulni egy önálló élet felé, a támogatás nélkül, a korábbi, valamivel alacsonyabb árakon biztosan nem tudtak volna ingatlant venni, felújítani.

Akkor???

2021. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

7#


Én is ezt tapasztalom.

A kicsit jobban kereső fiatalabbak veszik igénybe és nem a milliomosok.

2021. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Valahogy sosem beszél senki azokról akik nem akarnak gyereket, vagy mint az én esetemben h szingli vagyok.

Nincs lehetőségem lakást vásárolni, mert eszméletlenül felmentek az árak. Így a fizetésem közel egyharmadát kénytelen vagyok albérletre költeni.

Pedig én nem tehetek róla, h nem találtam még meg álmaim párját. Tényleg keresem...


Tovàbbá sztem az sincs rendben, h most sok fiatal házasodik össze h kapjanak 20 millió ft hitelt! Szerintem sokszor csak emiatt van házasság. Vannak ismerőseim akik 1 éve vannak együtt, de összeházasodtak h tudjanak venni lakast. Vajon a következő pár évben mennyire fognak megnőni a válások?

Ugyan ez van a gyerekekkel is, nem mindenki alkalmas a gyereknevelésre...de hát kell a babaváró... szval gyerek is.

Milyen nevelést fognak ők kapni?

2021. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja kettes, csak mi van ha nincs mit eladni vagy kiadni?xD
2021. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8 anélkül is elvalnanak , vagy össze se hazsodnanak csak 2 gyerek után szetmennek, igazából tökmindegy.

Engem az bosszant mikor a szociális bérlakást erőltetik. Miközben nézzétek meg Budapest belső kerületeiben a régi berhazakat. Legfeljebb úgy lehetne mint most is van ilyen program hogy 5 évig lehet ott lakni, ha addig raksz félre X ezer forintot havonta lakastakareknak.

2021. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!