Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az előválasztáshoz miért kell...

Az előválasztáshoz miért kell arcképes regisztráció?

Figyelt kérdés

Én részt vennék rajta, de így inkább nem...


(Amúgy a trollok kedvéért: erősen ellenzéki vagyok, de nem dobrevita, vagy gyurcsányista, vagy akármi.


Egyszerűen magyar vagyok.)


Fogadjunk, most én leszek a legnagyobb fideszbérenc és krumplis és szervilis, avagy a legnagyobb lmbtq, vagy Gyurcsány, vagy Soros, vagy akárki...


Na, hajrá!



#Legyintés #előválasztás #méltatlankodás #azellennemvéd #hidraulikamittudomén
2021. szept. 10. 16:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Amúgy 38/f - mi vagyunk a leghumorosabb, ez által a legveszedelmesebb réteg!


:D


De amúgy persze, komolyan kérdeztem...

2021. szept. 10. 16:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szemelyesen es mutasd meg az okmanyod nyilvan azert kell amiert a valasztason is, ne szavazzon egy ember ketszer.
2021. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

En se ugyfel kapun fogok, annyira nem bizok az informatikai rendszerekben. Amugy meg nem szamit szavazol e itt, ugy is foleg az ellenzeki aktivistak legaktivabb szavazok mennek,

max a jelolteddel szursz ki. Valasztara menj el 22ben.

2021. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Internetes szavazáshoz:

"A regisztráció része egy rövid videóhívás, ezért olyan eszközzel (laptoppal, mobillal, tablettel) érdemes belevágni, ami működő kamerával és mikrofonnal rendelkezik."

2021. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ja, személyesen is lehet menni?


Hová?

2021. szept. 10. 16:52
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Majd szept.18-tól közterületen felállított sátrakban, kisebb részt irodákban, zárt helyiségekben. A szavazóhelyiségekben megjelenő szavazóknak igazolniuk kell magukat fényképes igazolvány felmutatásával, valamint be kell mutatni érvényes lakcímigazolványukat, amellyel igazolják, hogy melyik választókerülethez tartoznak. Mindenki csak a saját állandó lakcíme szerinti választókerület jelöltjeire szavazhat, és mindenki csak ott szavazhat egyéni jelöltre, ahol lakcíme szerint él.
2021. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
"Amúgy 38/f - mi vagyunk a leghumorosabb, ez által a legveszedelmesebb réteg!" Jah! Jah! Jah! Ugy röhögtem minden betüdön, hogy belefájdult az oldalam.
2021. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első forduló: szeptember 18. szombat 9:00 órától szeptember 26. vasárnap 20:00 óráig.
2021. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja, oké úgy igazolom magam, csak nem akartam, hogy a netre fölkerüljön a részvételem ilyen szempontból.
2021. szept. 11. 08:26
 10/12 A kérdező kommentje:

Hetes, pedig igazam van!


Mi még a dedós szocializmusban nevelkedtünk, amikor relatíve semmit sem volt szabad, aztán 20-30 éves korunkra (2000-2010-es évek) rájöttünk, hogy "le vagytok ti carva, az össze álszent törvényhozó ésatöbbi"


Maholnap 40 leszünk, mégis előttünk a világ és az élet!


Ezt utálják bennünk pl. az 55 fölötti korosztály. Mikor is születtek ők? Mi is volt akkor?


Úgyhogy hetes, elhúzhatsz az álszent pártodba, ami kifelé marhára konzervatív és értékteremtő arcot mutat, közben pedig államon-egyházon belül megy a szalámitaktika ezerrel!

2021. szept. 11. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!