Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gelgely miért nem...

Karácsony Gelgely miért nem nyilvánult meg az őszödi beszéddel kapcsolatban? Neki ez ennyire nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
[link]
2021. szept. 20. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Már miért kellene erről mondania bármit is, inkább a programjáról kellene hogy beszéljen, de az se nagyon publikus úgy látom.
2021. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Csak azt csinálja amit a gazdája, Gyurcsány enged.
2021. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Korábban megnyilvánult az őszödi beszéddel kapcsolatban. csak akkor még gyurcsány ellenes meg mszp ellenes állapotában volt. Azóta ez már elmúlt és jó sokat dolgoztatták az Újmúlt Kft-t hogy ezeket a megnyilvánulásait már fedje jótékony homály. Most már nem úgy volt, mint akkor.
2021. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

"Karácsony kitért a válaszadás elől."

Te teszed fel a kérdést, és tényleg nekem kell utánakeresgélnem, hogy pontosan mit is mondott karácsony, hogy aztán leírhassam a véleményemet?

Egyébként nem érdekel mit gondol róla, azt se bánom ha egyetért vele, azt se, ha nem. Mit számít ez ma már? Valószínű neki se jelent semmit és szerintem a választóknak sem, nekem legalábbis biztosan. Már marhára elegem van a Gyurcsányból, annyira örülök neki hogy nem jelentkezett miniszterelnök jelöltnek sem, de a fideszes sajtó csak a pofámba tolja állandóan azt a szerencsétlent...

Engedjük már el Gyurcsányt, nem érdekel senkit. Rég elfelejthettük volna az összes baromságával együtt, ha nem erről szólna a teljes közmédia, nem értem minek húzzátok vissza állandóan a mélyből, mint ha kifejezetten szükségetek lenne rá, hogy róla beszéljen mindenki.

2021. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

#4 "Engedjük már el Gyurcsányt, nem érdekel senkit. "

Szeretnéd ha így lenne, hát tegyél róla!

NE szavazz senkire aki a pártjának tagja, a volt pártjának tagja, a volt kormánykoalíciós pártjának volt tagja és azokra se akik ezekkel közösséget vállaltak azzal hogy együtt indultak a dk-val 2014 óta!

Nem szavazol rájuk, mások sem szavaznak rájuk, eltűnik gyurcsány is és tuti biztosra veheted hogy a fidesz sem fogja többet felhozni.

Csináljuk már meg! Erre várunk 2010 óta hogy TI ne hozzátok vissza gyurcsányt és tettestársait a politikába!

2021. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Engedjük már el Gyurcsányt, nem érdekel senkit."


Akkor engedje el ő magát és húzzon el a redvás francba.

2021. szept. 20. 20:15
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

"Karácsony Gelgely miért nem nyilvánult meg az őszödi beszéddel kapcsolatban? Neki ez ennyire nem jelent semmit?"


Egyrészt látszódik a manipulatív primitívséged, de kérdezem én, hogy egy 15 éve történt dolgot felemlegetni minden héten legalább háromszor nem gáz a Fidesz részéről? De, de nagyon is gáz főleg, hogy a saját hibáit meg úgy letagadja, mint annak a rendje. A 2000 milliárd forint hitelről amit Dr Orbán Viktátor Mihály vett fel arról miért nem esik szó? Vagy tán csak azt, nem mondod, hogy az a fontosabb, amit Gyurcsány mondott 15 éve...

2021. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Karácsony alkalmatlan.
2021. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Én azt nem értem, hogy miért kell még mindig az öszödi beszéden csámcsogni. Mármint mindig is utáltam fletót és egy ilyen beszédnek soha nem szabadott volna elhangzania, de közel nem ezt tartom a legrosszabbnak a magyar politika eseményei közül az elmúlt 15 évből.

A vén hülye legalább belátta, hogy hazudott...

2021. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Nem, nem látta be. Tudta hogy hazudott, szándékosan hazudott, hogy téged átverjen. Most is ott van a parlamentben, most is egy parlamenti párt vezetője és most is kormányra akar kerülni a pártjával.

Azért nem szabad elfelejteni az őszödi beszédet, mert az aki elmondta és aki lebukott vele az most is ugyanezt akarja tenni, mint 2006-ban. hazudik reggel, éjjel meg este, és trükkök százait veti be csak hogy ismét megnyerje a választásokat.

Ha téged kirabolt valaki akkor 15 év múlva már legyintesz, hogy az már régen volt és megint beengeded a házadba, Vagy ellenkezőleg, tanulsz belőle és többet nem hagyod hogy lehetősége legyen hogy megint meglopjon?

2021. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!