Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A társadalom nagy szegmense...

A társadalom nagy szegmense oltásügyileg miért hisz kevésbé az orvosprofesszoroknak és víruskutatóknak, mint a konteoknak?

Figyelt kérdés

Én pont annyira értek a virológiához és oltásokhoz, mint az átlagos, mezei gyakorikérdések felhasználó. Azt viszont tudom, hogy nemzetközi szinten a tudományos világban abszolút egyetértés van ebben a kérdésben. Még a tudományos kutatást nem végző, "sima" klinikai orvosok gyakorlatilag 100%-a is be van oltva (legalább is Magyarországon biztosan). Azt a tucatnyi oltásellenes renitest az orvostársadalom kineveti, az oltásellenesek pedig körbehordozzák, mint a véres kardot.


Miért hisztek inkább a targoncás Pista bácsinak Facebookról, aki 1979-ben végzett a Ságváry Endre 8. számú szakmunkásképzőben, majd továbbtanult az Élet Iskolájában? Vagy ha egy valamikor gyógyszerész diplomát szerzett celeb-testépítő-színész-kamupártelnök felveszi a fehér köpenyt, az szakértőnek számít?


2021. szept. 21. 07:38
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
29%

15.

Ki hazudik?

A videóban elhangzott Szlávik szájából a vitatott kijelentés.

Elhangzik a már idézett szöveg :


"Hát ez az egész világon ez folyik? Az egész világ úgy döntött, hogy gyógyszerkísérleteket folytat és beoltat 1milliárd embert? Ez butaság! A kínai vakcina az egy évtizedek óta használt technológián alapuló oltóanyag, a kínai vakcinával semmi baj nincsen. És nem csak kínai vakcina van, van indiai vakcina is, Indiában is ezt az oltóanyagot használják. Magyarországon is ilyen fejlesztés zajlik Ez nem gyógyszerkísérlet! Karikó Katalin egyébként nem rég mondta, hogy ő az első ilyen típusú oltóanyagot tizensok éve adta be először embernek. Miért gondoljuk, hogy egy új technológiáról van szó, ha több mint tíz évvel ezelőtt már emberbe adtak ilyen oltóanyagot?"


Majd nem sokkal később:

"Valójában igaza van.Tehát Magyarországon és az világban most egy gyógyszerkísérlet zajlik.."


Ennyi.Ez nem lehet vita tárgya.Ha egyszer mondta,akkor mondta.

[link]

2021. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
46%

Szlávik miután felmondta azt a gépi, betault szöveget, amit neki kell lökni, mert ezért tartják utána a riporter megkérdezte, hogy ha nem kellene ezt mondania, akkor mint magánember, szakember mit gondol arról, hogy a riporter nem oltatná magát. És ekkor elmondta, hogy egy GLOBÁLIS GYÓGYSZERKÍSÉRLET FOLYIK a világban aminek nem lehet tudni a hatásait, mellékhatásai még évek mulva derülnek csak ki.


Köszönöm

2021. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
56%

"A kínai vakcina az egy évtizedek óta használt technológián alapuló oltóanyag, a kínai vakcinával semmi baj nincsen."


CSak nem ér semmit

2021. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
54%

Nincs abszolút egyetértés. Bár ahhoz, hogy ezt észrevedd, nem árt, ha beszélsz angolul, és nem csak a mainstream médiából tájékozódsz.

A politika teljesen átszőtte ezt a kérdést, ami elvileg a tudományra tartozna. Logikátlan, túlzó intézkedéseket hoztak a kormányok, szinte egymásra licitálva, amelyek eredménye messze elmaradt a beígért céloktól, ellenben vitathatatlanul számos káros hatásuk volt. Egyre több embernek lesz elege ebből, még azok közül is, akik - akár önszántukból, akár kényszer hatására - beoltatták magukat.

Egy friss videó magyar feliratozással:

[link]

2. perctől Dr. Robert Malone beszél, aki elismert szaktekintély.

"TRUST the Science!" "No, not THAT science!" :)

Egyébként, ami engem illet, én már régesrég, jóval a járvány előtt elvesztettem a bizalmamat az orvostudományban, a gyógyszeriparról nem is beszélve. Nem tagadom, kellőképpen elfogult vagyok a kérdésben, ahogy te is, kérdező. Én már elfogadtam, te is jobb, ha elfogadod, hogy nem tudjuk egymást meggyőzni. Élj boldogan a saját kis világodban.

2021. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
64%

23# az öregek egy részénél. Maga a gyártó SEM a 60 felettieknek ajánlotta és ajánlja! A WHO is csak azon rágódott egy darabig, hogy 60 felett elég jó-e vagy sem, alatta nem kérdés teljesen jó.


Nem az öregeknek kellett volna adni, DE azt is nézhetjük, hogy alig volt más, amit adhattak volna nekik. Annak az egy millió öregnek, ha 20%-ánál nem hatott még mindig jobb, mintha csak 100-200 ezer lett volna beoltva mással. Na meg így se lett 200 ezer halott, szóval ja. A következő hullámra meg már jut nekik is nyugati, amit kényelmesen fel tudtak venni időben és biztosan rendben lesznek.

2021. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

Senki nem hazudik és belőled sem nézek ki semmi rossz szándékot. De az EGÉSZ interjút meghallgatva én valami ilyesmi tanulságot szűrtem le:


Az oltások technológiájánál nincs semmi új a nap alatt, mert ismert, bevált módszerek (még az újabb technológiájú oltások is több, mint tíz éve használt technológiák). Maguk a konkrét oltások az interjú elkészítésének időpontjában a szokottnál gyorsabb eljárással ideiglenes engedélyt kaptak, mivel tavasszal rengeteg volt a beteg, muszáj volt lépni (Amerikában ha jól tudom azóta végleges engedélyt is kaptak egyébként). Ennek ismeretében és a covid kockázatainak ismeretében viszont a világ tudományos és orvostársadalmának 99-100%-a úgy döntött, hogy ők köszönik szépen, inkább kérik az oltást, náluk a mérleg két serpenyője közül egyértelműen az oltás serpenyője a nehezebb.

2021. szept. 21. 09:37
 27/54 anonim ***** válasza:
42%
#18: Az amerikai statisztikákat inkább hagyjuk, onnantól kezdve, hogy a CDC megváltoztatta a "beoltott személyek" definícióját. Csak az számít oltottnak, aki mindkét oltását megkapta (J&J esetén egyet) és az oltás óta eltelt legalább 2 hét. Azaz az oltatlanok közé számítják azokat is, akik csak egy oltást kaptak, vagy még nem telt el két hét a második oltásuk óta. Miért nem kezelik külön csoportként a részlegesen beoltottakat? Lehet, hogy azért, mert akkor nem állná meg a helyét a "pandemic of the unvaccinated" propagandaszöveg?
2021. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
63%
Tehát a gyártó vizsgálata alapján elért teljeskörű védelem elérése után számítják oltottnak az oltottat, hát ez gyalázatos. Szerinted akkor kapod meg az állást, ha elmész az interjúra, vagy ha már aláírtad a szerződésed, vagy mi alapján szörnyűség ez a logika? Azért kétrészes a vakcina, mert a második rész után hatásos, és nyilván nem azonnal.
2021. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

#24

99 és 100% közötti egyetértés van. Egyébként hogy a politika átszőtte az egészet és rosszul kezelte, abban egyetértünk. Napestig tudnám sorolni, hogy mit csináltak szerintem rosszul a víruskezelésben Viktorék.



Én csak az ezzel foglalkozó tudósokba és orvosokba vetett bizalom hiányán csodálkozom. Az oltásba vetett bizalom hiánya még hagyján, de egy csomó ember szerint nincs is covid, vagy ha van, akkor csak egy kis nátha.

2021. szept. 21. 09:47
 30/54 anonim ***** válasza:
40%

#28: Mercola jól leírja, mi a gond ezzel a gyakorlattal.

[link]

Nem az a baj, hogy a részlegesen beoltottakat nem tekintik teljesen védettnek. Az a baj, hogy oltatlannak tekintik őket, ami egyértelműen statisztikai manipuláció.

2021. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!