Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már a Jobbik is kezd meghibban...

Már a Jobbik is kezd meghibbanni? Kötelező hit- és erkölcstan, áfa eltörlése (miből fedeznék? ), stb?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 12:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%

*Nem olvasok semmit


Akkor biztosan nagyon tájékozott lehetsz, és biztosan kiválóan és pontosan tudsz véleményt alkotni.


(Nagy az Isten állatkertje, és alacsony a kerítés.)

2010. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%

Én viszont azt mondom, hajrá. Ha Ti is itt élnétek és azt látnátok, amit mi minden nap, nem húznátok a szátokat. Pl. most történt 4 napja, hogy a házunk elé ültetett 3 sor virágba biciklivel bemászott SZÁNDÉKOSAN egy 6 éves (tudom, mert ismerjük) c... gyerek. Anyukám: "Figyelj már, légyszíves ne tedd már tönkre más munkáját." A pudre bemutatott egy nyomdalapra nem írhatót, és másnap reggelre mind a 3 sor virágunk ki volt rángatva, és otthagyva.


A minimum egy erkölcstan óra, bár nem tudom, használna-e, más tulajdonának és munkájának tiszteletére nem tanítana meg senkit. Hittanóra? Talán tudná a 16 éves terhes kiscsaj, mit beszél, mikor azt kiabálja a tulajdon gyerekének, hogy "A k*rva Isten b*ssza meg a r*hadt anyádat."


Hogy durva a példa? Sajnálom, őszintén, és a kesernyés hangvételt is. De mi itt minden nap ebben élünk.


Áfa-csökkentés? Én megköszönném. Még ha csak az eddigi bolti vásárlásaim értékének 5 %-a maradna a zsebemben, azt is. A vállalkozók meg úgyis csak a vásárlókra terhelik (piramisban is), szóval veszteségük nem sok lenne.

2010. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
36%
Nevetséges ez a párt. Ha valamilyen csoda folytán hatalomra kerülnének, azt hiszem azonnal mennék külföldre, pedig amúgy nem tervezem.
2010. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes politikusok szájából az erkölcstant hallani.

Ők írják a könyvet? Új erkölcs lesz a címe.

2010. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
45%

A Jobbik szánalmas bohócok bandája, akik azt hiszik magukról, hogy ők a menő csávók meg a római diktátorok.


Hit meg erkölcstan? Normális ember nem hagyja, hogy ilyen középkori eszmék befolyásolják. Végigüli az órákat kereszténynek tettetve magát, aztán megy a kocsmába meg dugni.


Ez a vallási diktatúra, meg életélvezés-ellenesség nagyon lerágott csont és nem ettől lesz jobb a társadalom.


Az ÁFA eltörlése meg ugyanúgy hülyeség, látszik, hogy a Jobbikot valójában egy részeg árpádsávos webhitler óvodáscsoport vezeti.

2010. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
28%

Az erkölcsről való papolás már régen nem hiteles.Az áfa eltörlése viszont csak az alapélelmiszerekre vonatkozik,gondolom abból fedeznék amiből orbánék az adócsaló vállalkozók adócsökkentését.


"FEL VANNAK FEGYVERKEZVE "

LOL mivel? csúzlival meg airsoft "fegyverekkel"? :D

2010. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
46%

"A Jobbik a magyar termelőktől származó alapvető élelmiszerek áfájának eltörlését kéri számon a kormányon, továbbá javasolja a benzinárak hatósági szabályozását.

Kiemelte: a Jobbik szakemberei az olajkorszak végére gondolva egy úgynevezett "zöldáfa-modellen" is dolgoznak, amely 10-20 év múlva egy kedvezményes áfakulcsot határozna meg minden élelmiszerre a termelés és előállítás helyétől számított 50 kilométeren belül. Ezzel a "lokálpatrióta" modellel egyszerre lehetne kifejezni a fenntarthatóságot és elérni "Magyarország globális futószalagról való lekapcsolását" - fűzte hozzá.


10-20 év múlva? hát egy kicsit közelebbi dolgokról is beszélhetnének..

link: [link]

2010. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Elolvastam a cikkeket,de ezek se normálisak,ha ezeket komolyan gondolják.

Minden napra egy testnevelés óra(tudom hogy már régebben is mondták,benne van a programjukba is,de azért ha van egy osztályban 35katolikus,meg 2 református,akkor neki külön tartanak,vagy legyenek ők is reformátusak,vagy hogy gondolják?)?A 7.-8. osztályosoknak így is van vagy 30 órájuk(talán 29?).És miből vennék el azt a 3vagy4 órát(plusz 2vagy 3 testnevelés és egy hit-vagy erkölcstan)?Talán abból a pár matek vagy magyarórából?Vagy maradjanak ott még 7.órába is szegény gyerekek?

Aki randalírozik,azt nem fogja érdekelni hogy mit dumálnak ott előtte,hanem nagyívből le...-ja!

A Jobbik remélem hogy ha hatalomrakerül(félig-meddig jó is lenne),az ijeneket népszavazással fogják eldönteni,nem pedig Mszp módra,hogy a nép kit érdekel!

Ez az oldal elég Jobbikos!

Egy talán Jobbikos

2010. szept. 1. 15:42
 19/29 A kérdező kommentje:
Jav.:35 református és 2 katolikus
2010. szept. 1. 15:50
 20/29 bumbi02 ***** válasza:
62%

és hittanon mien vallást tanulnánk?? mi van azokkal akik nem a keresztény vallásról szeretnének tanulni?? mert én spec ateista vagyok, nem érdekelnek a vallások, de mi van h ha vkinekmás a vallása??és mér pont a keresztényről kéne tanulni?

erkölcstan.. hát igen ráférne mo-n egykett emberre.. de jobbikra is (lásd a görög munkásnak részegen ordibáló jobbikos tag.. neki se ártott volna) igazából kötelezővé tennék és az lenne mint a filozofia vagy médiaismeret óránk.. tartanának helyette törit , vagy magyart...

2010. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!