Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért élnek abban a téveszmébe...

Miért élnek abban a téveszmében, hogy az összes Fidesz és DK szavazó nyugdíjas? Tegyük fel van nyugdíjas szavazójuk is dögivel, de ez miért baj? Attól hogy valaki huszonéves nem biztos, hogy okosabb, sőt...

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

en 24 evesen dobrevre fogok szavazni. amit ma muvelt mzp, az nekem nagyon orban fele mocskolodas sardobalas.

csak az a kulonbseg koztem, es a 60iq mzp szopok kozott, hogy ha esetleg mzp nyeri az elovalasztast, fintorgas nelkul behuzom ra az x-et jovore, nem ugy mint a sok hugyagyu aki inkabb leszavaz az mkkp-re, mert “DoBrEV az a GYÚÚCSÁNY fÉrJe!!!!44!!!!”

2021. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Úgy vagyok én is, mint 1-es. 30 éves vagyok. Klára a lehető legjobb választás Magyarország számára. MZP-re is szavazok jövőre ha ő nyerné az előválasztást, de az lesz az utolsó szavazásom életem során,mert nem marad olyan platform a politikában, ami számomra megfelelő lenne
2021. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Ez MZP trollhadseregének rögeszméje, hogy aki elítéli a hülyeségeiket és nem ért velük egyet, az biztos fideszes vagy DK-s. Francokat. 28 éves vagyok, Karácsonyra szavaztam az első fordulóban, a másodikban pedig azért Dobrevre, mert 12 év konzervatív, anti-szoc kormányzás után pont nem egy konzervatív, anti-szoc kormányzásra van szükség. A "vita" fénypontja pedig az volt, amikor MZP a DK trollhadserege miatt sírt. XD Hogy nem szakadt rá a plafon...
2021. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nyugdijasok 60 szazaleka fideszes mikozben a valasztok kozul osszesen 45%, a dksoknak szinten jelentos resze, nezz meg egy nyilvanossag elott tartott dks beszed kozonseget.
2021. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
28 évesen Dobrevre adtam le a szavazatom. A baráti körömben szintén mindenki Dobrevre és még csak nem is vagyunk Fideszesek. Csak az MZP fanatikusok szeretik terjeszteni ezt a hazugságot, tanultak a vezérüktől. Érdekes, amióta MZP belekezdett a gyűlöletkampányába rengeteg magát baloldalinak valló kezdett bele szintén. Vicces és egyben szánalmas is.
2021. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Mert nem látják be hogy az új arcok semmi jót nem hoznak. Sok ideig az volt a baj hogy csak a régi pártok voltak. 2010ben nem a fidesz nyert, hanem a régi ellenzéke semmisítette meg önmagát. Akkoriban még nem volt nyilvánvaló mekkora baj lesz ebből, mindenki csak örült hogy végre vége az ámokfutásnak... most pedig kb. a 2 pártrendszerből 1 pártrendszer lett.
2021. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2021. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 2:11*
2021. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Fideszre nem csak a nyugdíjasok szavaznak. Sokan pl. az egykulcsos adórendszer miatt, mert így több pénzük marad, vannak, akik a családtámogatások miatt. Persze az más kérdés, hogy zömében látják az ország problémáit, de ha szavazni kell menni, akkor a saját érdekük miatt azért behúzzák az x-et.
2021. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8# Döbbenet.
2021. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!