Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a különbség a baloldali és...

Mi a különbség a baloldali és a jobboldali politika között (nem Magyarországon vagyok kíváncsi, és nem a gyalázatra, hanem általában milyen intézkedéseket hoznak)?

Figyelt kérdés
Orbán szerint csak a jobbos politika működik, meg jó néhány fideszes szerint is, nyílván azért mert ők jobbosok, még az ellenzék balos és be kell őket mocskolni. Viszont én azt gondolom, hogy a balos politika is életképes. Szóval milyen ismérvei vannak a jobbos és balos politikának világszinten, általánosan. Még mindig NEM Magyarországra kell kihegyezni a dolgot! Nem érdekel se Orbán, se Gyurcsány!

2021. okt. 22. 05:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

#22

Értem, szóval ha valaki leírja a valóságot, akkor magyargyülölő, de ha te azt hazudod, hogy a romák háborúba mennek a magyarok ellen és elfoglalják az országot, akkor te véletlenül se vagy náci, rasszista. :DDD


Logikus. :DD

2021. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
48%

#22

Név szerint nevezd meg hány börtönben jártál.

Ha nem tudsz legalább 10-et, akkor ismerd be ,hogy hazudsz.


Az érvelésed már ott nem állja meg a helyét, hogy Mo.-on nincs adat a börtönben lévő személyek származásáról, mivel ezt a rendőrség sem gyűjti.

Vagyis aki azt állítja, hogy x% a börtönben ilyen vagy olyan, arról alapből lehet tudni, hogy hazudik.


Mellesleg nagyon cuki az is, hogy a teljes érved kb. abból áll, hogy TE mit láttál, miközben az irreleváns. Ha én csak szőke nőkkel találkoztam eddig, akkor sem feltételezhetem, hogy minden nő szőke.

Az állításom sosem arról szólt, hogy vannak-e kivételek, hanem az arányról, amiről te is épp itt hazudsz, kedves náci. :)

2021. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Gondolom biztos ő is tévedett.

2021. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#23

Miért lett volna igaza? Dolgozott az ország ÖSSZES börtönében, hogy pontos adatokat ismert? Téged ennyire könnyű átverni? :DDDD

Ezzel nem dicsekednék a helyedben.

2021. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Kijelentette, hogy 8-ból 8 rablást cigányok követtek el. Márpedig neki 100%-os rálátása volt a dolgokra.
2021. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#25

Ja, hogy ilyet mondott.

Jó, hát igen, akkor ő is ostoba.

Az ilyen állításokat a legkönnyebb cáfolni, mivel egyetlen egy nem roma származásút kell mutatni, aki lopott és akkor egyből cáfolva van.


Erre meg nekem nem igazán kell példát hoznom, mivel politikusok közül is ismerünk ilyet, aki lopott.

Vagyis cáfoltam a forrásodat is.

2021. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Te vagy nagyon gyökér vagy, vagy egyszerűen csak trollkodsz.

Pásztor Albert. 2009. Rendőrfőkapitány.

Történt 8 rablás. Ebből a 8 rablásbòl 8-at cigányok követtek el.

Ezt ő mondta, a RENDŐRFŐKAPITÁNY, akinek valódi információ voltak a bűncselekményekről.


Ezt hogy magyarázod ki, te *haleírnámmivagybannolnának*?!?!

2021. okt. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

#27

Tényleg nem tudod, hogy mikor kell csendben maradni, igaz? :DDD

Minél részletesebben írod le, hogy mit mondott, annál ostobább az ember, akire hivatkozol.


Tehát a rendőrfőkapitány hasraütésszerűen fogott 8 rablást (ennél amúgy kb. naponta több szokott történni országosan), és azokat pont romák követték.

Hát, micsoda véletlen, hogy nem a másik 15 ezer rablást nézte meg.


És te ennek ismertében hitted el, amit mondott? Nagyon okos vagy te is, mondhatom.

2021. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Miskolci rendőrfőkapitány. Nyilván a hozzá tartozó területről vannak információi. És nem véletlenszerűen kiválasztott 8 rablást, hanem az akkori legutóbbi 8 rablásról volt szó.


De tudod mit, itt egy másik anyag:

[link]

[link]

[link]


Remélem a cikksorozat negyedik részében a te fajvédő fajtád is benne lesz a listában :)

2021. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#29

A legutóbbi 8 rablás nagyjából az elmúlt 1 óra. Ez még mindig nagyon önkényes. És nyilván azért mondta ezt, hogy átverjen, mivel ha véletlenül többet mondana, akkor nem lehet a romákat hibáztatni.


Amúgy jók a cikkek, elmondjam, hogy miért baj, ha nácikra hivatkozol vagy kitalálod magad is?

2021. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!