Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vezetik be az...

Miért nem vezetik be az országba azt a törvényt, hogyha bárki belép a portámra akkor bármilyen felelősség nélkül agyonlőhetem?

Figyelt kérdés
Szerintem ezzel simán meglehetne állítani a cigánybűnőzést, meg a többi lopást. Lenne egy visszatartó ereje , hogyha bemegy a házba akkor meg is halhat...
2010. szept. 2. 22:43
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, tehát ha úgy lép be hogy én nem adtam rá engedélyt..
2010. szept. 2. 22:43
 2/29 anonim ***** válasza:
98%

Nagyrészt egyet értek, viszont kellene beletenni egy-két korlátozást. A portádra? Gondolom itt csak bűnözők agyonlövésére gondolsz, akik éppen pakolnák ki a házat és van időd meggyőződni róla, hogy nem a postás bácsit vagy a labdáját kereső szomszéd Pistikét lövöd hatszor fejbe.

Amerikában valóban jól működik ez a rendszer és szerintem Magyarországon is működne. Mégis, tartok egy kicsit a visszaélésektől. Pl. valami hülye berág, áthívja magához például az exét, aztán "önvédelemből" megöli. Meg ilyenek. Tényleg jól hangzik alapból, de bennem mindig felmerülnek ilyen gondolatok.

2010. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
USA-ban kb. ez van.
2010. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Természetesen a bűnöző emberekre gondolok :)
2010. szept. 2. 22:49
 5/29 anonim ***** válasza:
5%
Ehhez nem kell törvény ha okosan elrakod szem elől a betörőt nem tudja meg senki. Lassan már törvény se kell figyelj. lelőnek meg agyonvernek sajátakaratukból.. Egyes helyeken törvények nélkül önbíráskodást folytatnak már kisebb dolgokban a magyarok.
2010. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
Megőrültél ? Akkor hogyan terrorizálnák a cigánybűnözők a magyarokat ?
2010. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

22.56

1 biztos az ukránból behozott fegyverek statisztikája nagyban nőne.

2010. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%

A Kétfarkú Kutya Párt programjában fontos szerepet szán a biztonságpolitikának.


- Leszerelés, vírusirtók telepítése.

- Bevezetjük a világbékét.

2010. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%

"Egyes helyeken törvények nélkül önbíráskodást folytatnak már kisebb dolgokban a magyarok."


Jó tudni hogy van még pár élni akaró magyar.

2010. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek, nem sokezer plusz rendőr, meg önfenntartó börtön, meg szigorúbb BTK és egyéb populista látszatintézkedések kellenek, hanem az állampolgároknak megadni a jogot, hogy megvédhessék magukat. Az államnak meg semennyibe sem kerülne, mert ugye a fegyvert azt az állampolgár veszi meg. Csak ugye a politikusok egyrészt félnek a saját népüktől, másrészt ezt csak egyszer kéne megcsinálni és több bőrt már nem tudnának lehúzni róla.
2010. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!