Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van annak egy diszkrét bája,...

Van annak egy diszkrét bája, hogy a liberálisok szerint a Fidesz szétlopta az országot?

Figyelt kérdés

Már csak azért is mert az utóbbi 10 évben (az aranytartalékok soha nem látott feltöltése mellett) vásárolták vissza azokat az stratégiai erőforrásokat és intézményeket amiket pont Gyurcsányék privatizáltak le és herdáltak el: Erőművek, MOL, Hadsereg fegyverzete ami természetesen új és nem a régi...


És most készülnek visszavásárolni a Feri hegyi repteret amit hát nem az isteni Gyurcsók privatizált szintén? A kutyafáját neki!


Akkor mit lopott szét a Fidesz?


2021. okt. 29. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
0%

"Ez a szlovákokkal kapcsolatos teljesen téves megalapításaidon semmit nem változtat. Hülyeséget írtál."


Akkor magyarázd el te szellemi fogyatékos, mert a levegőbe beszélni én is tudok.


Ezek a NEMZETKÖZI ADATOK.

2021. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
27%
Az nem csak egy libsi hazugság, hogy szétlopják az országot, hanem tény.
2021. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
27%
GDP meg anyám kínja. Sajnos az a helyzet, drága Fideszes barátaim, hogy soha a büdös életben nem volt ennyire sz@r mint a zorbán ténykedése alatt! Lehet itt mindenféle adatokkal dobálózni ez nem változtat a tényen. Soha ennyi pénz nem jött az országba és emiatt nem is lehetett ennyit lopni! A Fidesz ezt felismerte és mivel vannak 2,5 millióan akik szerint ez így jó és nem kell változás, ezért megy a vita. Puzyin mint példakép! Ez is elmond sokmindent magáról!
2021. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
72%
33. Ha te most rosszabbul élsz, mint korábban, akkor nagyon sötét lehetsz. Nyugi, a többség jobban él, és tudja, mit kell tennie, hogy ez így is maradjon.
2021. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
0%
Mi van, már délelőtt részeg vagy? Többség? Milyen többség? Ti barátom, kretének vagytok mind egy szálig!
2021. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
27%

Azt én sem értem, mitől van 2x annyi autó az utakon, mint 10 éve, meg vásárlókkal telisteli bevásárlóközpontok, ha most rosszabbul élünk!

500 Ft feletti a benzinár, reggel mégis csak a 6. lámpaváltásnál jutottam át a kereszteződésen. Úgy látszik, nem csak én tudtam megvásárolni a benzint ennek ellenére.

Azt gondolnám, ha rosszabbul élünk, kevesebbet is költekezünk, vagy nem?

2021. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
27%
#36 2009-ben láthattuk milyen az amikor rosszabbul élünk, akkor valóban sokan letették az autójukat. Most nagyon nem az a helyzet van, csak a ballibek szeretnék ezt hazudni.
2021. nov. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
45%
37. Sneki nem mondja, hogy ma rosszabb lenne. De ha nektek ez elég ahhoz, hogy eltekintsetek a lopások felett, akkor gerincet kéne növeszteni.
2021. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
23%
Nincsenek lopások. Senki nem lopott el tőlünk semmit, mindannyian sokkal jobban élünk, mint tizenéve.
2021. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
31%
39. Te melyik országban élsz? Mert, hogy nem Magyarországon, az biztos!
2021. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!