Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van annak egy diszkrét bája,...

Van annak egy diszkrét bája, hogy a liberálisok szerint a Fidesz szétlopta az országot?

Figyelt kérdés

Már csak azért is mert az utóbbi 10 évben (az aranytartalékok soha nem látott feltöltése mellett) vásárolták vissza azokat az stratégiai erőforrásokat és intézményeket amiket pont Gyurcsányék privatizáltak le és herdáltak el: Erőművek, MOL, Hadsereg fegyverzete ami természetesen új és nem a régi...


És most készülnek visszavásárolni a Feri hegyi repteret amit hát nem az isteni Gyurcsók privatizált szintén? A kutyafáját neki!


Akkor mit lopott szét a Fidesz?


2021. okt. 29. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
77%
Ezt hívják félremagyarázásnak.! Nem kapcsolódik ahoz amit írtam, Semmi köze hozzá. Te úgy érzed, neked mindenképpen írnod kell valamit. Most boldog vagy? Végezetül még annyit írnék, engem nem érdekel a véleményed, demokrácia mint olyan, nincs Magyarországon.
2021. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
55. Valamit valamiért. Én nem érzem, hogy annyira függnék a kormánytól, hogy ez zavarjon.
2021. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
de persze ez az én véleményem.
2021. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
23%

"engem nem érdekel a véleményed, demokrácia mint olyan, nincs Magyarországon"

61, mert a fenti idézet tőled való: mi ez, ha nem a demokrácia megcsúfolása? Ma még nem csak érdekel a másik véleménye, holnap már el sem mondhatja büntetlenül.

2021. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
23%
*ma még csak nem érdekel
2021. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!