Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van annak egy diszkrét bája,...

Van annak egy diszkrét bája, hogy a liberálisok szerint a Fidesz szétlopta az országot?

Figyelt kérdés

Már csak azért is mert az utóbbi 10 évben (az aranytartalékok soha nem látott feltöltése mellett) vásárolták vissza azokat az stratégiai erőforrásokat és intézményeket amiket pont Gyurcsányék privatizáltak le és herdáltak el: Erőművek, MOL, Hadsereg fegyverzete ami természetesen új és nem a régi...


És most készülnek visszavásárolni a Feri hegyi repteret amit hát nem az isteni Gyurcsók privatizált szintén? A kutyafáját neki!


Akkor mit lopott szét a Fidesz?


2021. okt. 29. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
33%

49.


Rezsicsökkentés - A gáz világpiaci ára többet csökkent, mint amit a FIDESZ engedett belőle. A külömbséget bezsebelte. Monopóliumot hozott létre a szolgáltatásban, vagyis ezt alapból nem is veszed észre.


Közszféra - Magyarországon rekordmennyiségű adót fizetünk, ehezt képest a közszféra amortizálódik. A közpénzt nem arra költik, amire kéne, hanem megaberuházásokra, látszatépítkezésre, mint például stadionok.


EU segély és adók - Az EU segélyeket kormányközeli oligarcháknak adják, akik túlárazott beruházásokon át lopják azt el. A közpénzt alapítványokba mentik, magyarul magánkézbe, tehát ellopják.


Földek - Kormányközeli oligarchák a kormányszervekkel együttműködve zsarolják ki a földbirtokosok földjeit. Ismerettségi körben volt példa erre. El kellett adni nekik a földjét az illetőnek, mert egy olyan papírt tettek az asztalára, amin olyan vádak voltak, amikről még csak nem is hallott, egy olyan vizsgálóbizottság által "igazolva", amiről szintén nem hallott és ott sem voltak. Kénytelen volt olcsón eladni a telket nekik, hogy ne indítsanak pert. Később az egyik FIDESZ közeli beruházónak építettettek szállodát a telken.


Egy gázszerelő vállalkozó, egy kis faluból, Magyarországon leggazdagabb embere lett 10 év alatt és egészen véletlenül Orbán szomszédjáról, barátjáról van szó. A pénzt az ilyen strómanoknál tárolják. Simicska is ilyen volt, de elhasználódott, úgyhogy kirakták.


A te jólléted az európai növekedésnek köszönheted. Ezt mi sem támasztja jobban alá, hogy a szomszédaink gyorsabban növekednek, mint mi. A külömbség a fokában a fejlődésnek az, amit ellopnak. Ez a nagy fejlődés akkora, hogy tíz évvel ezelőtt 2500 dollár gdp/per capita külömbséggel voltunk Lengyelország előtt, mára ezt szinte teljesen behozták. Ez alatt a tíz év alatt, még mindig nem közelítettük meg Szlovákiát ebben a mutatóban és Csehország duplázta az előnyét Magyarországtól. Birkák.

2021. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy konzervatív vagyok :) .
2021. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
22%

Tudod, se te, sem én nem tudjuk ellenőrizni, mennyi igaz az állításaidból. De nem is ez számít most.

Abban mindketten biztosak lehetünk, hogy nincs különbség politikus és politikus közt, üzletember és üzletember közt, de mondhatnám egyszerűen ember és ember közt.

Az ellenzék ugyanezt csinálná.

2021. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
45%
53. Az ellenzék nem tudná ugyanezt csinálni. Lopnának ők is. De a Fidesznek olyan kifejlesztett hálózata van, hogy azt nehéz lenne felulmúlni. Ha úgy tetszik az ellenzék túl tagolt, kevésbé ügyes ilyen szintű dolgokghoz.
2021. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%
A kormányzáshoz is.
2021. nov. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
45%
Mivel mindenki anoním módon ír, nem tudod kinek válaszolsz, valóban az ír újra akinek válaszolsz! Maradjunk annyiban, hogy ezek a kérdés-felelet, mondj példát- majd én cáfolom, igaz-nem igaz, mit lopott-mit nem, ezek folyamatosan jelen vannak ezen az oldalon! Hiába írom le 100-szor is amit látok, érzékelek,gondolok az más szerint nem úgy van. Én nehezen tudom elképzelni azt, hogy más nem úgy látja a kormány munkáját mint én és az ellenzéki szimpatizánsok! Ez a folyamatos vita teljesen fölösleges mert nem jutunk dűlőre. Az biztos, tőlem loptak és az ország helyzete katasztrofális! Kormány váltás szükséges és ennek érdekében meg fogok tenni mindent ami tőlem telik!
2021. nov. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
21%

#56 "Az biztos, tőlem loptak és az ország helyzete katasztrofális!"

Az a baj, hogy ez egy teljesen alaptalan hazugság és nem is vagy hajlandó semmivel bizonyítani.

Az állításoddal szemben állnak viszont a tények és adatok, amik mutatják, hogy a munkahelyek száma nem csökkent, többen dolgoznak még annál is amennyien a pandémia előtt. A bérek tovább nőttek reálértékben is. A megtakarítások nőttek, a beruházások száma és mennyisége nőtt, újabb cégek érkeztek az országba, a hitelminősítők javítottak az ország besorolásán, a gazdasági szakemberek az unióban is elismerik az ország jó helyzetét és befektetőkben sincsen hiány. A gazdasági növekedésünk magas és ennek következtében most fizetnek ki több, mint 2 millió nyugdíjasnak nyugdíjprémiumot, adómentesek lehetnek a 25 év alatti munkavállalók.

Semmi nem igazolja azt amit próbálsz hazudni az országról, ahogy semmivel nem támasztottad alá azt az állításodat se, hogy tőled bármit elloptak volna.

Éppen úgy ahogyan én meg tudtam tenni, hogy igazoltam az állításomat, te is megtehetted volna a sokadik reagálásod valamelyikében Nem azért nem tetted meg mert nem látod értelmét, hanem mert te is tudod hogy amit mondasz az csak egy kamu állítás és nincs mögötte semmi.

2021. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
33%
Te nem tudtál megtenni semmit azon kívül, hogy nyomod a hülyeséget! Miből fizet a kormány? Nyugdíjprémiumot???? Milyen hülyeség ez? Szavazat vásárlás, deviza hitelből! Ez a valóság kiscsillag!
2021. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
33%
57. Leírtad amit gondolsz holott én nem kértem tőled! Az történt ami máskor is. Leírod ezredszerre is és max. vitatkozunk rajta, mert szerintem ez nem így van! Ha én írom le amit kérdezel, szintén ez történik, megspékelve a Fidesz szimpatizánsok általános becsípődésével: bizonyíték? Ennek, lássuk be semmi értelme!
2021. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
22%

"Leírtad amit gondolsz holott én nem kértem tőled! "

Szörnyű világ ez, egyesek le merik írni a véleményüket, ezzel is elnyomva a demokratikus ellenzékieket.

2021. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!