Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a koronavíru...

Mi a véleményetek a koronavírus elleni oltásról? Be vagytok oltva? Vagy még gondolkodtok?

Figyelt kérdés

Nálunk szlovákiában ezt akarják bevezetni: [link]

Nincs szavam. Ha ezt bevezetik, köszönöm szépen.

Ha most mindenhova szeretnék menni, csak AG negatív tesztel lehet menni. És az AG teszt kerül 20€. És az AG teszt csak 48 óráig ér. Úgyhogy hetente 3x kellene mennem tesztre az 60€. Egy hónap alatt 240€ költség csak az AG tesztre.

Nevetséges az egész. És már 70-80 ezer ember be van oltva 3. adag oltással.


Magyarországon pedig ezt olvasom: [link]


Mi fog itt történni még?

Nagyon istenítik az oltottakat, de ők is el kaphatják a koronavírust, még bele is halhatnak, még fertőznek is. És még hogy mi oltatlanok vagyunk felelőtlenek.

"A teljes táppénz csak azoknak a COVID-betegeknek járna, akik be vannak oltva, a be nem oltottak csak a korábbi összegű táppénzt kapnák, amely az első három nap a napi bruttó bér 25%-a, a 4. naptól 55%."

Ezt is akarják bevezetni.

Milyen teljes táppénz az oltottakra? Hisz ők nem betegednek meg, nem fertőznek, nem kerülnek kórházba. 😂

Nevetséges az egész.


Menjek oltsam be magamat? Félek, hogy bele halok.

Mit ajánlottok?

Mi a véleményetek?


2021. nov. 6. 21:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
28%
Oltasd be magad. Senki nem halt bele, ellenben a COVID-ba már becslések szerint 15 millióan.
2021. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
46%

Szia kérdező!

Tudom jöttél hangulatot csinálni.

Én Szlovákiában és Magyarországon is élek, több vállalkozásom is van mindkét országban.

Még mielőtt itt egymásnak esnének az emberek gyorsan leírom, rossz példát hoztál.

Ennek fele sem igaz a cikkben, valóságban nem ez van.

A kormány sem támogatja ezt, pár lefizetett orvos mondja minden nap ezt a tv-ben, és a kilóra megvett újságok, mint a parameter, amit linkeltél, minden szavukat átveszik.

Legnagyobb kamuújság a szlovák magyarok között a parameter.

2021. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok beoltva és nem is leszek.
2021. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
69%
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.
2021. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Amit írtam szlovákiáról amit ott szeretnének tenni ez tény és való. A tvben a hülye vagyok egészségügyi miniszterelnök mondta. Ez nem hülyeség.
2021. nov. 6. 21:39
 6/34 A kérdező kommentje:
A kormány még nem döntött, mert még tárgyalnak. Eredmények hétfőn kedden lesznek elérhetőek hogy jóval e hagyták vagy sem
2021. nov. 6. 21:41
 7/34 anonim ***** válasza:
21%

Lengwarski csak arról beszélt hogy bekellene vezetni.

Nem mer meglépni a kormány, mert elzavarná őket a Robert fico és pellegrini féle tömörülés.

Most aki csak Magyarországon él, ebből nem sokat fog érteni, de a kérdező, ha otthon van a szlovák napi politikában akkor érteni fogja.

A vállalkozó voltam.

2021. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, itt most te akarsz beoltani minket. A hülyeséggel.
2021. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Parlamentnek kell jóvá hagyni. Ha gondolod kamu az egész tudok küldeni több linket ehhez a témához kapcsolatosan
2021. nov. 6. 21:41
 10/34 anonim ***** válasza:
51%

"Oltasd be magad. Senki nem halt bele"


Van baj azér, lássuk be!

[link]

2021. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!