Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Őszintén és teljesen reálisa...

Árokpart kérdése:

Őszintén és teljesen reálisa nézve a helyzetet minden érzelem nélkül. A fórumozók többsége mi alapján érzékeli azt , hogy az ország jelenleg Márky-Zay Péter mellett állna?

Figyelt kérdés
Félre ne értse senki nem a reményt akarom elvenni és a kedvét meg pláne nem senkinek, de őszintén érez valaki hasonló kormányváltó protesthangulatot hasonlóan mint 2010-ben? Bennem lenne a hiba, hogy én egyáltalán mégcsak nyomokban sem látom ezt felfedezni, sőt az elmúlt hetek a nyugat-európai energiaválság miatt inkább a kormánynak kedveznek? Lehet, hogy ekkorát tévednék?
2021. nov. 7. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
A közvélemény kutatások alapján.
2021. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Kormány váltás lesz,a következő választáson a La75 fog nyerni.
2021. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

"hangulat"


Mit nevezünk hangulatnak? Hogy a Fidesz a 2006-os tudatos balhérendezései óta kiválóan megszervezi, kézben tartja, mivel legyenek tele a fejek, és mi legyen a médiában vagy bárhol a közhangulat? Az irányított közhangulat? Olyan közhangulat van, amilyet a propaganda-minisztérium a legalsóbb szintekig megteremt, és az az önálló gondolkodásra képtelen sokakra hat is. Van az pénz, hogy holnap azt lásd, milliók táncolnak az utcán örömükben, mert piros hó esett.


Majd szépen fölnőnek az emberek a kapitalizmus egyéb "játékaihoz" is, aztán rájönnek, hogy ez már nem az a világ, mint amikor elmondta a rádió a vízállásjelentést, és akkor az úgy volt.

2021. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Onnan, hogy az MZP-tálibok elözönlötték a fórumokat.
2021. nov. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Szia

Elmondom én mit érzek ezzel kapcsolatban.

Az ellenzéki előválasztás nem az én szájízem szerinti végeredménnyel alakult. Nekem Klára volt a szimpatikusabb. De nem csüggedtem, akkor egyértelmű volt, hogy jövőre szavazok MZP-re.

Azóta eltelt körülbelül 3 hét, és ennek az embernek egyetlen olyan nyilatkozata sem volt, amivel egyet tudtam volna érteni. Sőt, borzasztóan visszásnak érzem minden megnyilvánulását. Azóta leiratkoztam minden közéleti, politikai oldalról, már csak erre az egy helyre térek vissza, és képzeld el mi történt: sokkal jobban érzem magam a bőrömben :)


Egyébként már csak egy zárójeles megjegyzés: ugye, mióta eldőlt az előválasztás, Klára meg úgy a DK általában, háttérbe vonult, gondolom hagyják MZP-t érvényesülni, hogy nézzük meg, mire megy magától. Hát, látom... elég is volt. Számomra bebizonyosodott hogy képtelen megszólítani bárkit. Pedig ezzel hacacárézta végig az előválasztást.

2021. nov. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem érzékeli így a többség, ez csak egy hangos kisebbség nyomulása. Ne feledjük, 20%-ot kapott az első fordulóban, ez a valós kedveltsége az ellenzéknek belül.
2021. nov. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegnap olvastam, hogy Márki helyesenek tartja, hogy ő leidiótázza a Fidesz szavazókat... köszönöm!

Ennyit Markiról...

Nálam zéró az az ember!

2021. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Különböző okok úgy hozták, hogy erősen felszínre került. Igencsak úgy tűnik, hogy hisz a saját tökéletességében, és lehetőségeket kapva, osztja is az észt, rendesen. Voltak és lesznek is ellenszenves, vagy sértő kijelentései. Ahogy a miniszterelnökjelölti kampány során többször is megsértette Dobrevet és a DK-s szavazókat, az önérvényesítése során mostanság (pártlista összeállítás, ahol erőlteti a saját frakciója becsempészését, és a közös program összeállítása során is) lesznek az ellenzékieket is bántó megnyilvánulásai, mert eddig is a nyilvánosságot igyekezett a saját elgondolásai érvényre juttatása kikényszerítésére használni.

Lesznek még igencsak nagy Márki-Zay megnyilvánulások, amelyekkel elbizonytalanít, sőt, el is taszít szavazókat; megkeményít ellenfelekre szavazókat.

2021. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!