Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy a kormány az emberek...

Most hogy a kormány az emberek érdekét nézi(mint mindig)és anyagilag segíti őket,várjátok az újabb kutatás felmérést,ahol a Márkinak már 20% pont előnye lesz?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Már mindeni eldöntötte kire fog szavazni, bár mi fog történni nem igen fog változtatni az arányokon.
2021. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy összefogáspárti ha Viktor a feje tetejére áll akkor sem fog a Fideszre szavazni.
2021. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
A szétlopás mutyi korrupció varázsszavak megnyerik az Összefogásnak a választásokat, fölényesen.
2021. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
1! Ebben hatalmasat tévedsz, ez a választás a bizonytalanokon fog múlni, most őket igyekszik megnyerni a Fidesz.
2021. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, nem érzékeled a kérdésedből, hogy picit elfogult vagy és szubjektíven éled meg? Már a kérdés első részével sem értek egyet. És nem, nem vagyok elvakult ellenzéki szavazó, többször a Fideszre szavaztam, de az utóbbi években amit műveltek, arra nincs mentség. Eddig legalább egy viszonylag fegyelmezett gazdaságpolitikát folytattak, az utóbbi évben már ez sem mondható el. Intézkedéseket kapkodva hoznak, akár kommunista módszerekhez folyamodva, amelyeknek ki tudja milyen gazdasági következményük lesz. Köszönöm, de nekem egy kiszámítható kormányzás kell, világos és tervezhető programmal és nem folyamatosan ilyen meglepetésszerű változtatásokkal.
2021. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!