Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megjöttek a mai halálozási...

Megjöttek a mai halálozási adatok, meghalt majdnem 200 ember. De hol vannak az oltatlanok?

Figyelt kérdés

Végigpörgettem a halálozási listát, 95%-ban 60-70-80-90 éves krónikus vagy többszörösen krónikus alapbeteg az áldozat. Ezek akkor mind oltatlan diszkó huligánok, foci huligánok, kaszinó zsugások lettek volna? Mert ugye, csak focimeccsen, békemeneten és kaszinóban nem terjed a vírus, azok a legbiztonságosabb helyek járvány idején.

Egy valamit tényleg nagyon hiányolok... hol vannak a fiatal oltás ellenesek? Miért hiányoznak teljesen, a halálozási listákról? Mert hogy, a Fidesz szócsövei azt mondták, hogy mindenki meg fog halni aki nem oltatja be magát. Miért nem hullanak már? Pontosan olyan az áldozatok kor és alapbetegség összetétele mint akkor amikor nem volt oltás.. milyen érdekes. Nem?



2021. nov. 24. 15:13
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
13%

#38: az oltottak "szívpanaszai", ami egyébként ritka esemény, napok alatt konzervatív terápiára rendeződnek, míg egy koronavírus indukált myocarditis vagy akut coronaria syndroma már bizony irreverzibilis, súlyos, fatális lesz. Gyerekeknél is előfordul továbbá.

#39: én nem erőlködök, csak jogom van leírni, amit gondolok, úgy ahogy neked is. Márpedig ha mindenhol hülyeséget látok, többek között olyanokat, hogy huu hát a tüdőembólia nem is igazi fulladás, akkor igenis le fogom írni, hogy ez hülyeség, akkor is, ha nem hiszed el. Leegyszerűsítem: nem kering a vér a tüdőben, mert elzárta egy dugó. Nincs vér, ami elszállítsa a belélegzett oxigént. Nincs elég oxigén a testedben. Fulladás. Nem egy agysebészet amúgy, igazából 6 év orvosi se kell hozzá.

#40: az ellátatlanság tombol, mert a beteg ember megérdemelné, hogy megműtsük az epekövét meg a sérvét, de nem műtjük meg, mert nincs elég altatóorvos, mert lassan már mindegyik a covidon lélegeztet. És ennek vajon mi az oka? Remelem magadtól is rájössz. A magyar eü romokban hever, egy cérnaszálon függött békeidőben is, erre most kapott a nyakába egy járványt. Marha jót tett neki.

És megegyszer mondom, nem 70 évesek fekszenek a covidon, és halnak meg, hanem van most pl. egy 24 éves srác, volt egy 40 éves férfi is, meg egy 35 éves nő is. Lehet ez ellen kézzel lábbal kapálózni, meg le lehet engem hülyézni, meg nyolcáltalánosozni, attól még így lesz. Lehet mondani a MOK-ra is, hogy egy hazug csaló, de az adatok, amiket lehozott, teljes mértékben fedik a valóságot.

2021. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
85%
Te egy troll vagy, lebuktál, mostmár húzz máshová parasztvakítani.
2021. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
30%
Valami érdemi, érvekkel alátámasztott reakció esetleg? Lehülyézni le tud a hülye is. Adott esetben ez most kiválóan sikerült is.
2021. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
84%
Azt inkább ne várd meg :D
2021. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
74%
Azt elfelejtetted hozzátenni, hogy 1-1 súlyos eset az influenzával is kórházba kerül, meg más enyhébb betegséggel, ez még nem jelenti azt,hogy minden emberre veszélyes. Enny erővel ne ülj autóba se, mert balesetveszélyes, sőt, kimenni az utcára is! De ez van, ezekkel együtt kell élni, és nem rettegni folyton, hogy mi lesz.
2021. dec. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
12%

Senki nem mondta, hogy mindenkire veszélyes.

Sok emberre lehet veszélyes.

2021. dec. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
0%

46


Csak azt,hogy :"Még az oltás ellenesek is rá fognak arra jönni,hogy vagy beoltják magukat vagy meghalnak"

2021. dec. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
53%
Ezt ki mondta?
2021. dec. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
50%

48


Hát az ország első embere..

[link]

2021. dec. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
11%

És nekem ahhoz mi közöm van?

Egyébként is ellenzéki vagyok. Meg nem az én dolgom hogy milyen baromságokat hord össze orbán. Ezt kérdezd a fideszektől!

2021. dec. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!