Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról,hogy a...

Mit gondoltok arról,hogy a kormány fontolóra veszi a nyelvvizsga amnesztiát idén is?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem van nyelvvizsgám, viszont nem értek egyet vele,hogy anélkül nem kapja meg az ember az oklevelét.

Az egész nyelvvizsga egy biznisz.Sokaknak fogalma sincs,hogy a törvény meghozatala után, mennyivel nőtt a nyelvvizsga központok bevétele.


Ilyen semelyik másik országban nincs a világon, egy EU-s országban sem.


A diákoknak nagy segítség lenne, ha el is törölnék ezt a törvényt, nem kellene azon stresszelniük magukat,hogy nem adják ki az oklevelet a nyelvvizsga papír hiánya miatt.

A stressz pedig rossz, egészségtelen, kerülni kell.


2021. nov. 24. 19:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
semmi értelme, nincs köze ennek a járványhoz, megint a szokásos fideszes demagóg sz...
2021. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Szánalmas... Így is tele van dilettáns diplomásokkal ez az ország. Ezek után dupla annyi lesz.
2021. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Nevetséges ez a nyelvvizsga amnesztia, majd a sok ingyendiplomás nézhet, amikor nyelvtudás nélkül sehova nem veszik fel mérnökként pl, max állami céghez éhbérért
2021. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

"A stressz pedig rossz, egészségtelen, kerülni kell."


Akkor ne menj egyetemre, ha nem szeretsz stresszelni.

2021. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Vagy töröljék el teljesen, vagy tartassák be. Ennek így mi értelme?
2021. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleve fölösleges a nyelvvizsga követelmény. Nem mutatója a használható nyelvtudásnak.


Én, amikor végeztem, csak a diploma miatt nyelvvizsgáztam le. Nem készültem rá semennyit, csak elmentem és letettem a középfokút, mert az kellett a papírhoz. Több lett ettől a nyelvtudásom?


Ismerek viszont olyanokat, akiknek szintén megvan a középfokújuk, de képtelenek megérteni egy élőszavas beszélgetést és google fordítózzák az összes szöveget.

2021. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Hagyjuk már a kamu dumát, elég sok ember volt egyetemista, mindenki tudja, hogy a piálás és lazulás megy hónapokig aztán meg a pánik vizsgák előtt pár héttel. Bőven volna idő összehozni egy nyelvvizsgát. Nem mintha én kivétel lettem volna, de nem is próbálom ezt a stressz sz.rságot beadni másnak.
2021. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
ez azt jelenti hogy akik 2022 júniusában végeznek, akkor szintén átvehetnék (nélküle)?
2021. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez a demokrácia. Bárkinek lehessen diplomája, aki bead egy igénylést, mert ha nem, az diszkrimináció.
2021. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
"Ilyen semelyik másik országban nincs a világon, egy EU-s országban sem." Milyen?
2021. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!