Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk hogyan süllyedhete...

A Mi Hazánk hogyan süllyedhetett le erre az oltásellenes szintre?

Figyelt kérdés
Nem voltak soha a kedvenceim ezt elismerem, de őszintén mondom, hogy ezt nem néztem volna ki belőlük. Hogy lehetnek ennyire népámítóak? Mindamellett, hogy nem értettem egyet velük eddig sem, azt elhittem, hogy szívvel-lélekkel csinálják azt amit. Ez viszont nem más, mint népszerűséghajhászás és az emberek hülyítése, akár az egészségük árán is. Végtelenül szomorúnak találom.

2021. nov. 28. 22:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%

Miért?A fityesz olyan magas szinten van?XD

Hagyjuk már

Száz Mi Hazánk inkább mint egy ilyen hazug banda újra

2021. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
Nekem eddig szimpatikus volt a Mihazánk, de ezzel az elcseszett hisztis járványkampányukkal totál elűztek engem a fideszhez.
2021. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem oltásellenesek, csak az oltás kényszerítését utasítják el.
2021. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Így van!De ezeknek mindenki az meg lapos földes aki nem szeretné vagy maga szeretné esetleg eldönteni :D
2021. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%

Jobbikos voltam, de eleve a Mi hazánk nem volt valami szimpatikus, hiába próbálták azt az ideológiát továbbvinni.

Ezzel viszont véglegesen elásták magukat.

Nekem nem úgy tűnik, hogy nem csak a kényszerítés ellen vannak, illetve az egészet olyan hangnemben csinálják, hogy én szégyellem magam helyettük.

2021. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem másoknak sokkal több a szégyellni valójuk de az nem baj :D
2021. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%
Annyira bírom, hogy embereket meg lehet venni bármivel. 🤣🤣🤣 sok oltásellenes annyira kényszeresen keresi a kapaszkodót, hogy ne kelljen beoltarnia magát, hogy az kivülről nézve paródia, viszont arra jó hogy az első jött mentnek is elhiszik, hogy ő aztán nézi a jogaikat, és ez meg az lesz. Eleve esélytelen, hogy kormányra kerüljön a MH, tehát még ha komolyan is gondolja, amit állít, akkor se tud mit csinálni, csak arra jó, hogy néhány megvezethető hadd ne mondjam kicsodát megnyer ezzel a dumával.
2021. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
Én meg azon csodálkozom aki az oltást pártolja! Egészséges embereket minek beoltani? Gyógyítsák aki beteg! Vagy oltsák azt aki fél és önként akarja! Elvégre az oltástól védettek! Miért félnek az oltatlanoktól? Nem gondolnak arra ,ha félni kell tőlük akkor az oltás nem jó?Azzal van a gond,mert nem védi meg őket,sőt lehet könnyebben elkapják. Munkahelyemen az oltottak voltak táppénzen! Én meg biztos átestem tünetmentesen csak nem tudom mikor! Egy ilyen vírust kikerülni nem lehet!
2021. dec. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
Észrevették a piaci rést:van igény az oltáskritikára. Egyébként nem hülyék a Mi Hazánkosok, hanem furfangos politikusok. Most a szabadság nevében megválasztatják magukat, aztán jön a feketeleves: demokratikus jogok elkaszálása, pl abortusztilalom, további melegellenes törvények, a média további kontrollja, stb. De a demokráciaszerető emberek úgysem szavaznak a MH-ra.
2021. dec. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, hogy most demokrácia van. Valaki mondja már el a fogalmat fejből, és hogy az a mostani rendszerben mennyire valósul meg?
2021. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!