Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor az LMBTQ emberek...

Most akkor az LMBTQ emberek támogatják kiskorúaknak a nemátalakító kezelésekről való tájékoztatást vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem provokálni szeretnék, kérem, hogy mindenki maradjon türelmes.

Az van, hogy tényleg nem értem. Volt itt egy kérdés (nem csak itt, ez általában kérdés), hogy szeretnénk-e, hogy bemenjenek a gyerekekhez LMBTQ-sok érzékenyíteni erről a témáról. Minden LMBTQ ember aki kommentelt arra fektette a hangsúlyt, hogy senki nem szeretne ilyet.

Oké, de akkor ezek szerint ellenzik is? Mert erre viszont az volt többüknek a volt válasza, hogy persze, miért ne, hisz nem ártanak vele senkinek?

Akkor viszont eléggé megalapozott az emberek félelme ezzel kapcsolatban nem?

Mert valljuk be, hogy a "senki nem akar ilyet" állítást eléggé keresztülhúzza az, hogy "amúgy miért ne menjenek?".



2021. dec. 7. 19:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
100%
bocs két petefészek helyén, egy nem működő herét találnak majd az orvosok.
2021. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 A kérdező kommentje:

50 fingom nincs, de nem is vagyok hajlandó bemagolni az androgén nitrogén baromságaitokat amik naprül napra változnak aszerint hogy melyik elmebeteg találja ki magáról, hogy most ő egy új színvátószexuális faj.


Gdaime már comingoutolt gyermekmegrontásból, mi a helyzet a többiekkel? ELTE hallgató (lol)? Te támogatod kikorúak számára a nemi átalakító kezelésekről való tájékoztatást? Igen vagy nem?

2021. dec. 9. 21:01
 53/76 anonim ***** válasza:
77%

Nem arról van szó, hogy kitaláció, ez bizony szervi eredetű dolog.... Az androgén-inszenzitivitási szindróma, (Androgen Insensitivity Syndrome, rövidítve AIS), tehát a hím nemi hormonra való érzéketlenség tünetegyüttese az ivarszervek magzati fejlődésének a megakadását okozó genetikai állapot. A terhesség 8. hetéig minden magzat, legyen genetikailag akár hím, akár nőnemű, képes arra, hogy férfi vagy női ivarszerveket fejlesszen, és a genetikailag hímnemű (XY ivari kromoszómájú) magzatokban a hím nemi hormonok aktív beavatkozására van szükség a férfi test teljes kifejlődéséhez. Ennek hiányában női testfelépítés alakul ki női külső nemi szervekkel. AIS esetén a magzat fogantatása hím (XY) genetikai kromoszómákkal történik. Embrionális herék fejlődnek ki a magzat testében, amelyek hím nemi hormont (androgént) kezdenek termelni. A ritka AIS magzatokban azonban ezek a hím nemi hormonok nem tudják megvalósítani a hím nemi szervek kifejlődését, mert az AIS magzatok testi szövetei érzéketlenek a hím nemi hormonokra. Ezért a külső nemi szervek fejlődése női irányban folytatódik. A belső női nemi szervek kifejlődését azonban ekkora már megakadályozta egy hormon, (a Müller-féle gátló faktor) amelyet a magzati hím ivarmirigy (here) termel.


Ebből látszik, hogy biológia órán megbuktál....

2021. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek joga van megfelelő tájékoztatást kapni, ha a szülő észreveszi, hogy transznemű, aztán megfigyelheti, hogy gyanú valós-e vagy csak szerepjáték, a probléma ott kezdődik, hogy általános iskolába menet se akar egy magát Amandának nevező kisfiú, más lenne mint Amanda. Ha ez kamaszkor beköszöntével se múlik el, akkor felkészülhetsz, hogy gyereked 18 éves kora után is transznemű nő lesz és mindent megfog tenni ezért.
2021. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 Godaime ***** válasza:
94%

46/

Látom tökéletesen figyelmen kívül hagytad minded egyes érveket. Nem tudod bebizonyítani, hogy miért rossz a tájékoztatás, mivel egyetlen épkézláb érved sincs.

Tipikus alacsony intelligenciájú, homofób fidesz szavazó. Azon se lepődnék meg ha ez mellé még rasszista, vírustagadó és vallásos is vagy. Ezek a dolgok kéz a kézben járnak.

2021. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 Godaime ***** válasza:
92%
*érvemet.
2021. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:
Gyermekmegrontókkal nem vitázni szoktunk, hanem védekezni ellenük és kezelni őket.
2021. dec. 9. 22:47
 58/76 Godaime ***** válasza:
94%
Persze, hogy nem vitázol mert nem tudsz. Egyszerűen nincs olyan érved, amely megállná a helyét. Úgy viselkedsz, mint egy öt éves akinek nem tetszik valami. Hisztizel, toporzékolsz és panaszkodsz.
2021. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok gyermek megrontó, képzeld én se úgy lettem meleg immáron 30 évesen visszatekintve életem korai szakaszaira, hogy propagandával átmosták az agyamat, hanem ennek születtem, és el kellett fogadnom magamnak.


Én se voltam olyan szerencsés, hogy ezt valakivel megtudtam volna beszélni kamaszkoromban abban a kisvárosban ahol felnőttem, szüleim elvoltak foglalva az egyik bátyám lázadásával, én meg ezt inkább magamban dolgoztam fel.


Hidd el, próbálkoztam 14-16 évesen korom között, majd 2 évig járni egy lánnyal. A lengyel származású apám büszke is volt rám, én meg borzasztóan furán éreztem magam, mert lelkem mélyén tudtam, hogy nem erre vágyok.


Felmerült bennem, apám halála után, és miután a barátnőm dobott, hogy pap legyek, de ez megint csak nem az én utam volt, különösen miután elolvastam Birtalan Balázs Halállal lakoljanak című könyvét? ami a szerző előbb papi szeminiristaként, majd miután eltávolították egyháztól, továbbra is folytatta a katolikus-melegként való helytállását, végül utána végleg eltávolodott a kereszténységtől.


Én már 18 éves korom előtt is hallottam bőven a melegségről, igaz akkor én még csak éreztem, hogy valami nem stimmel velem, 12-13 évesen kezdett tudatosulni bennem a dolog, de 10-11 évesen már hallottam azt B-betűs szót, meg le is leszbizték az egyik focizó csajt az új osztályomban, akiről középiskola utolsó évére kiderült, hogy valóban az.

2021. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:

59: az nem választás, hogy melegnek születsz-e vagy sem, ezt nem is vitatom. Bár a kutatások szerint a gének csak kis mértékben felelősek ezért, de ez most más kérdés.

Abban viszont felelős vagy, hogy a te irányultságodat mennyire akarod ráreőltetni másokra, mondván, hogy ez a követendő példa és ez a normális. Sajnos egyáltalán nem normális, legfeljebb tolerálható dolog, hiszen tényleg nem tehetsz róla.

Bírom a narratívát, hogy rohadtul nem a melegség elfogadásáról beszélek, hanem a megrontó propagandátokról, de ti mindig azt hozzátok fel, hogy milyen nehéz volt melegként.

Elhiszem. De nem erről beszéltem, hanem arról, hogy ezt normalizálni próbáljátok, sőt a gyerekek agyát akarjátok átmosni nemváltássál, műtétekkel, ami aztán teljes dekadencia.

2021. dec. 10. 11:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!