Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy a nemsokára...

Lehetséges, hogy a nemsokára már az EU-ban (is) várhatóan 3 covid elleni oltás elvárások miatt a Szputnyikosok továbbra is csak másodrendű állampolgárok lesznek, még ha harmadiknak nyugatit is kapnak?

Figyelt kérdés

Köszönjük Dr. Orbán Viktor miniszterelnök úr?

Így szputnyikosok nem egyhamar lesznek ugyanolyan, egyenrangúak az EU-ban? Mindig csak egy újabb emlékeztető oltás engedélyezése fél évente, de ha 3. egy nyugati, egyetlen nyugati nem számít teljes oltottságnak.


Lassan már Janssen esetén sem (Ausztriában pl. jan.03-tól egy Janssen nem elég) [link]

Mondjuk az orvos nem engedélyezte szputnyik után a Janssent, ahol voltam.



2021. dec. 12. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Az is biztos,hogy ebben az egész faxságban nem veszek részt.Semmilyen szinten.Sem teszteltetés ,sem hasonló baromságok.
2021. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Oltassa magát aki akarja. Majd elhantoljuk.
2021. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Ha egy oltás csak fél évig hat, akkor nem mindegy hogy egy éve kaptam-e oltást ? Ha egy hónapja kaptam egy jansent miért nem elég.


Az egész oltás hiszti már csak politika. Elfogyott a józan ész és az orvosi indokok.

2021. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nagyjából félévente újra kell oltatni, lassan tök mindegy lesz, mivel kaptad az elsőt. Az meg, hogy az EU ott szívatja az oroszokat, ahol tudja, nem magyar ügy. Amúgy járvány alatt jobb lenne, ha mindenki maradna a hátsóján.
2021. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!