Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIATALOK! Melyik párt a...

FIATALOK! Melyik párt a legszimpatikusabb nektek a jelenlegi politikában?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 20:09
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
27%

"3-mas vagyok


Nem vágyom arra hogy privátban leírjátok nekem hogy az ágyban megváltoztatjátok a politikai véleményem, köszönöm :D"


Amúgy se szexelnek Fideszessel :D

2021. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
81%

11

Akkor a fél ország kiesett nálad? Még varga judit és alexandra is kiesett?

2021. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
35%

8 "Most az eu- is fizetünk de nem kapunk semmit Orbán miatt."


Akartad mondani az LMBTQ lobbisták miatt, mert a gyermekvédelmi törvény miatt nem kapjuk meg a jogos pénzünket

2021. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
27%
Nem kéne minden kicseszett embercsoportba belekötni szavazatszerzés miatt és akkor lenne lovetta.
2021. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
59%
14 Pont hogy senkibe sem kötöttek bele, csak nem akarják hogy itt is az legyen mint nyugaton. Rádumálják az ovisokra színes rucis cicafiúk és ha apu nem egyezik bele a gyermeket el is vehetik tőle. Gondolj bele, ha a te gyermekeddel történne midnez
2021. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
45%
13 Még mindig a korupcio miatt nem kapunk pénzt ezért áldozták be Volnert is.Nem tartod furcsának hogy, hirtelen van korupcio miután vissza tartják a pénzt.
2021. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
47%
15 Ebből semmi sem igaz, de semmi gond. Ez kb. olyan, mint amikor a Népszabadság lehozta a hatvanas években, hogy Amerikában hogy elnyomják a feketéket, bezzeg minálunk...volt benne igazság. De mégis innen menekültek oda és nem fordítva.
2021. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
35%
#17 hagyjad szegényt. Valószínűleg a településhatárt sem hagyta el sose, nem hogy az országét.
2021. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
71%

Egyikre se mondanám, hogy szimpatikus, a magyar politikát úgy ahogy van, viccnek tartom. Komolyan, a gimnáziumi vitáinkban több érték volt, mint abban, amit a legtöbb politikus (párttól függetlenül) hablatyol. Teljesen komolyan vehetetlen az összes, úgy civakodnak, mint az ovisok, bár ez sajna nem csak Magyarországon megfigyelhető.


Valószínűleg senkire se fogok szavazni, talán a Kétfarkúra leadom a voksomat, de nem tudom. Februárban úgyis elköltözök Magyarországról (ha minden jól alakul, már csak látogatni fogok visszajönni), így értelmét se látom, hogy minek szavazzak.

23/L

2021. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

#10: Miért? Azért mert a kérdező a kimondottan a pártszimpátiára kíváncsi? A közvélemény-kutató cégek is készítenek ilyet (akár jobbra, akár balra húznak), mivel ez alapján jól meghatározható, hogy melyik pártnak mekkora a befolyása az összefogáson belül. Itt van pl. a legfrissebb pártokra lebontott felmérés:

[link]

Ha én mondjuk LMP-s vagyok, de rühellem a DK-t, akkor ezt hogyan nyilváníthatnám ki? Okoska! :)

2021. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!