Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIATALOK! Melyik párt a...

FIATALOK! Melyik párt a legszimpatikusabb nektek a jelenlegi politikában?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 20:09
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
41%
Hajrá Mi Hazánk! az egyetlen normális párt!
2021. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
18%
Egyik sem! :))
2021. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
15%

"Akkor a fél ország kiesett nálad? Még varga judit és alexandra is kiesett?"


Fidesz szavazokra gondoltam, nem szeretem a hulyeket.


Fidesz tagok nem azok, csak számító, korrupt emberek.

2021. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
52%
Olyan jó, hogy lehülyézik a fideszeseket, csak azért mert nem vagyunk hajlandóak egy DK-MSZP-Jobbik koalícióra szavazni. De mégha lenne valami nagyon jó alternatíva, akkor sem kéne lehülyézni senkit mert ő máshogy látja a dolgokat, esetleg a Fidesznek köszönhet valami nagyobb dolgot ( pl béremelés)
2021. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
67%
#24 szerintem aki maga hívja be a házába a tolvajt és tapsol ahhoz, hogy kiforgatják mindenéből, az hülye. Illetve az is aki nem látja, hogy most lopják el a gyerekeink jövőjét is, alias kínai hitelek.
2021. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
78%
Beengedtük a házba a tolvajt és úgy kirabolt hogy 3x akkora lett a minimálbér, illetve visszaelőztük Szlovákiát ;D
2021. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem meg eldöntöm én, hogy kit gondolok hülyének.

De a 25-ös tömören jól megfogalmazta.

Ez már nem politikai nézetekről szól.


De amúgy ugyanezt gondolom minden berögzött végletekben gondolkodó emberről, legyen DK-s, Fideszes, Mi hazánk-os.

2021. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
84%

#26

Szubjektíve: a minimálbér emelés nálunk a gyárban azt jelenti, hogy a betanított melós több pénzt fog kapni, amit a mi (mérnökség) béremeléséből spórolnak le.

Objektíve: öreg hiba, hogy a jogi környezet miatt szükség van a minimálbér intézményére. Normális helyen a szakszervezetek felelőssége kiharcolni a megfelelő juttatásokat.


Tudom, hogy egy fideszesnek (és amúgy egy dk-nak is) ez felfoghatatlan de a központi kontroll és a hatósági árazás nem megoldja a problémát hanem bonyolítja.

2021. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:
13%

Fidesz. Akármennyire is be vannak egyesek szorulva a "jahj áldozat vagyok" szerepbe ideje belátni, hogy az ország sorsa felfelé kanyarodott végre. Mióta? Amióta végre megszabadultunk a külföldi haszonlesőktől. Én fiatal vagyok. Nem voltam felnőtt abban a korban, de éreztem negatív hatásokat. A szüleimnek (mérnök, bölcsész) annyira nem akadt munkája, hogy nyáron kénytelenek voltunk lekvárt árulni. Most nyáron újra nyaralni mehetünk. 10 éves felfogással csak efféle dolgokat láttam, azóta felnőttem, olvastam, beszélgettem emberekkel, jobban belemerültem a témába. Megismertem a pártokat, a vezetőket. Sokat jártam külföldön, láttam máshol milyen a helyzet, és láttam itt milyen. Levontam a következtetést: Magyarország jó hely. Az egyetlen dolog ami elszomorít ez a hatalmas magyarellenesség, ez a rengeteg támadás ami külföldről, mind belföldről érkezik. Elszomorító, amikor egy magyar az összes honfitársát melegebb éghajlatra kívánja. Sajnos rengeteg ilyen emberrel is találkoztam. Azonban úgy gondolom Orbán Viktor küzd értünk. Hatalmas az ellenszél, de kiáll a nemzetért, a hagyományokért, a családokért. Az alaptalan vádak tengere veszi körül, de kitart értünk.


Ez az én magán véleményem, azt kérem tartsa mindenki tiszteletben.

2021. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
35%
Fidesz egyértelmű. Jó az irány, fejlődik az ország, magasak a fizetések, jövőre +65k marad a zsebemben. Jól kezelték, kezelik az összes globalisnak mondható válságot (migráció, covid, erőszakos liberális propaganda). Jah és ha mindez nem lenne. Akkor is Fidesz. Mivel az ellenzék szörnyű. Még ellenzéknek is alkalmatlanok, szerencsétlen az összes. Mondjuk érthető mert normális, értelmes ember nem lesz baloldali politikus. Isten mentsen minket újra a baloldaltól.
2021. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!