Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIATALOK! Melyik párt a...

FIATALOK! Melyik párt a legszimpatikusabb nektek a jelenlegi politikában?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 20:09
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Mi Hazánk
Jobbik
Kétfarkú Kutyapárt
Momentum
DK
LMP
MSZP
Párbeszéd
ISZOMM
119 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
39%
a 3 itteni nyugger egyből rákattant a fideszre :D
2021. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
71%
Oszinten egyik se. De az osszefogasra szavazok.
2021. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
28%

Fidesz. Eredetileg ellenzéki voltam hisz az tűnt természetesnek, de aztán elkezdtek érdekelni ( kb 14 éves koromban) az ideológiák, a pártok stb…. nyilván az ellenzékre nem szavaznék hiszen amelyik koalícióban benne van az MSZP, DK, Jobbik arra értelmes ember nem szavaz, de én szeretem Magyarországot, az Eurostat adatait nézve csodálkozok hogy milyen jól teljesítünk, a városom fideszes és sorra épülnek az újabbnál újabb villanegyedek, boltok, éttermek, felújítások vannak; stb.

Szóval a Fidesz ( 17L)

2021. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
76%
Az "egyik sem" az helyes válasz?
2021. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
87%

3-mas vagyok

Nem vágyom arra hogy privátban leírjátok nekem hogy az ágyban megváltoztatjátok a politikai véleményem, köszönöm :D

2021. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
58%
Aki fiatal az elenzékre szavsz Orbán az eu-bol is ki léptet Kövér is nyilatkozta ö meg neki dolgozik.Biztos jól meg lennénk eu-nélkül csak nem a mai modern világban ahol globális a gazdaság.A nyugerek meg a fideszre mert hamar meghalnak nem érdrkli őkett mi lesz 4 év után a fidesz meg pont igy vezeti az országot.
2021. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
58%

6

De miért kéne az ellenzékre szavaznunk? Miért kéne gyurcsanyra, dobrevre, karácsonyra vagy parizer jakabra szavaznunk?

2021. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
56%
7 Azért mert kormányváltás kel és lesznek eu pénzek nem lesz infláció meg nem Kina,Orosz hitelekböl kéne élni.Most az eu- is fizetünk de nem kapunk semmit Orbán miatt.Az elenzék talán még tudja hogy, szegény ország vagyunk nem a hatalom megszálotja lenne mint Orbán aki a Norvég alapot is be tiltota mert nem kapta meg az 5% csak a 95 %.A Norvégok is azézt adtak volna pénzt mert nyitva van a Magyar piac igy megint semmit nem kapunk.De ha ezek nem is érdekelnek akkor nézd a beszerzéseket vakcina,lélegeztetőgép komoly pénz mindegyik és megy ajándéka.Szóval megvásároljuk utána el ajándékozuk.Ami rekord infláciohoz vezet.De ha neked jó ez akkor szavaz a fideszre de ha rossz a forint ne 2010 mutogas akkor 270 volt 1 euro.
2021. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
67%
Ketfarku, de valószínűleg az összefogásra fogok szavazni.
2021. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
66%
De most nézem a kérdés is provokálo mer nincs közös elenzéki őszefogás akire szavazni lehet.
2021. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!