Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki tudja a jelenlegi lakhatási...

Ki tudja a jelenlegi lakhatási válságot kezelni ? Megfékezni ? Ki alkalmas erre ? Márki Zay megtudná állítani ? Tudna tenni ellene,hogy ne legyen 2-3 millió ember lakhatási válságban ?

Figyelt kérdés
jól tudjuk ,hogy Orbán és bandája csak a sajátjaikon segít,ő nem alkalmas erre a feladatra !!!!!!!!!!!!!!!!!

2021. dec. 28. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
he? milyen lakhatási válság van, el tudod mondani? esetleg linkeket kérhetek?
2021. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Pl az utolsó, hogy csak hitelből tudok ingatlant vásárolni, látod Bécsben és Berlinben is sikerült megőrízni az olcsóbb lakhatást...
2021. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%

1-es: teljesen nyilvánvaló, hogy nem neked szól a kérdés!

Énekeld el a "Csigabiga gyere ki, ég a házad ideki" c. nagyszerű nótát, és ne szólj hozzá számodra értelmezhetetlen problémákhoz!

2021. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Linket kértem, nem kioktatást. A "Szomszédom fiának nincs hol laknia" nem országos probléma. Veszekedni jöttetek, vagy értelmesen beszélgetni?
2021. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Ha az én szomszédom fiának sincs, meg a szomszédom szomszédjának a fiának sincs, akkor bizony ez országos probléma!

Ha nem tudod hogy van lakhatási válság és hogy az milyen, akkor minek jöttél ide? Hogy akarsz olyanról "értelmesen" beszélgetni, amiről lila fingod sincs?!

2021. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ilyen inkább ne jöjjön beszélgetni. Ne is társalogjon a gy-n. Szándésokan nem küldtem linket mert esze csak van,hogy beírja és megnézi a cikkeket. 1990 óta nem változott a helyzet sajnos.
2021. dec. 28. 18:15
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Oké, értelem nélküli suttyókkal én sem társalgok. Idegeskedjetek, meg pampogjatok tovább együtt, mást úgy sem akartok. Csak nem meritek még magatoknak sem bevallani. 😉
2021. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Oké szia értelmes válaszokat várok.
2021. dec. 28. 18:19
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
Az értelmes válasz az, hogy Magyarországon rekord magas a saját / családi tulajdonban élők aránya, semmiféle lakhatási válság nincs.
2021. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

9 - azért mert te nem tudsz róla, attól még bizony van!

Persze biztos nem csak ezt nem tudod...

2021. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!