Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másokat is hidegen hagynak...

Másokat is hidegen hagynak már a rendeletek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, más is így van-e vele, de engem már abszolút nem érdekelnek, pár kivfteltől eltekintve. Maszkot csak bevásárlásnál húzok, akkor is az orrom alá. Napi kb. 130km-t tömegközlekedem, a kaller egyszer sem szólt az elmúlt egy évben, ha az államon volt, szóval továbbra is ott hordom.

Valamint elhatároztam, hogy többet nem jelemtem be magam covidosként, mert az átesettségi kártya már semmit sem ér, szóval minek karanténozzak feleslegesen?


Más is keud cisszatérni a rgi kerékvágásba?



2022. jan. 18. 17:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Reméljük nem lessz több szigorítás. Aki akarja ott a vakcina és kész!
2022. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%

Feltehetően egyiket se csinálod, csak oltásbeszariként egy ilyen kamukérdést jutott eszedbe jutni kiírni.


Én is naponta tömegközlekedem, Budapesten és az agglomerációs vonalakon is, a maszkot nem hordók arányát mondjuk 2-3%-ra becsülném. Általában cigányok vagy melósok.

2022. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig is azt mondtam, hogy a pandémia egy kitűnő alkalom arra, hogy megtudjuk, ki mennyit ér, mint ember.
2022. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Aki olyan helyen dolgozik, ahol megfizetik és jók a körülmények, nem tudja figyelmen kívül hagyni az adott rendeletet, mely szerint a munkahelye is eljár.


Üdv: Columbo

2022. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#2 Nem kamukérdés, nem tudom, a magadfajták elméjében miért nem fér meg annak a gondolata, hogy valaki a saját akarata szerinte cselekszik. Én speciel Pécs és környékéről tudok beszélni, de látok hasonlóan viselkedőket.
2022. jan. 18. 17:18
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Van maszkod, felakasztod a füledre, ráhúzod a szádra, de az orrodra már nem húzod fel. Ekkora gangsta vagy, vagy miért nem?
2022. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#6 A nagyobb boltokban, de vonaton egyáltalán nem. Ki beszél itt gengszterségről, és mit nem értesz?
2022. jan. 18. 17:37
 8/28 anonim ***** válasza:
55%

Megszereztem egy hiteles videófelvételt a kérdezőről:

https://www.youtube.com/watch?v=QFvGw3CSLPA

Hatalmas lázadó, neki se anyuci, se apuci ne mondja meg, mikor vegyen maszkot.

2022. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%

"Napi kb. 130km-t tömegközlekedem, a kaller egyszer sem szólt az elmúlt egy évben, ha az államon volt, szóval továbbra is ott hordom."

Ez gyaníthatóan nem fog boldogítani, ha egyszer mégis megbírságolnak...

2022. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%

"mit nem értesz?"


Hogy ha már rajtad van majdnem teljesen jól, akkor miért nem húzod fel az orrodra?

2022. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!