Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másokat is hidegen hagynak...

Másokat is hidegen hagynak már a rendeletek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, más is így van-e vele, de engem már abszolút nem érdekelnek, pár kivfteltől eltekintve. Maszkot csak bevásárlásnál húzok, akkor is az orrom alá. Napi kb. 130km-t tömegközlekedem, a kaller egyszer sem szólt az elmúlt egy évben, ha az államon volt, szóval továbbra is ott hordom.

Valamint elhatároztam, hogy többet nem jelemtem be magam covidosként, mert az átesettségi kártya már semmit sem ér, szóval minek karanténozzak feleslegesen?


Más is keud cisszatérni a rgi kerékvágásba?



2022. jan. 18. 17:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%

#10

Mert így legalább rendesen kap levegőt, a hidegben pedig még melegíti is az arcát.

2022. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
58%
#11 Nem értem ezt a nem kapok levegőt dolgot, pláne sebészi maszk esetén. Egész munkaidőm alatt FFP2 maszkot hordok és tök jól kapok levegőt.
2022. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

#10/12 Én annyira nem, nem is kényelmes, meg a szemüvegem is bepárásodik tőle néha. Egyszerűen csak zavar.


#8 Nem néztem meg, de gondolom valami ratyi mém, ha már annyira félkegyelmű vagy, hogy nem bírod értelmezni a kérdést.

2022. jan. 18. 18:04
 14/28 anonim ***** válasza:
29%
Hülyeség a kérdés, csak próbálsz dacolni a világgal, mint valami óvodás. Csinálj amit akarsz, alkalmazkodni nyilvánvalóan képtelen vagy és nem is akarsz.
2022. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
47%

"a szemüvegem is bepárásodik tőle néha."


Vagy úgy, értem. Én úgy szoktam, hogy behúzom kicsit a maszkot a szemüveg alá, úgy nem párásodik be. Mint a képen a lány:

[link]

2022. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

#14 Azt is csinálom, csak nem tudom, nálad miért verte ki ennyire a biztosítékot. Ráadásul nem is azt kérdeztem, hogy minek tartják az emberek ezt a magatartást, hanem, hogy kit nem érdekelnek a rendeletek.


#15 Igen, az elején még így csináltam, de mostanság csak simán skippelem.

2022. jan. 18. 18:21
 17/28 anonim ***** válasza:
56%
Rendelet rendetlenkedo vagyok es amugy is lapos a Fold ... de ezt meg Klarika is tudja :)))
2022. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
61%

Csak akkor tartom be ha latjak

Amugy lexarom

Mikor muszaj rajtam a szajkosar de mikor nem akkor tudod mikor veszem fel:D

En szeretek levegot kapni rendesen

2022. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
Nagyrészt én is csak azért tartom be, mert nem vagyok kíváncsi a sok házmester okoskodására. Ha nem lenne rajtam a maszk, akkor rögtön jönne valaki, aki kioktatna. Sajna nem vagyok egy 200 kilós kan, pedig akkor biztos nyugtom lenne.
2022. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, én háromszor oltottként is pozitiv tesztet produktam, tunetmentesen. Nem volt kerdes, hogy karantenba megyek. En a hyedben nem lennek buszke arra, amit leirtal.
2022. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!