Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homofób vagy?

Homofób vagy?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 00:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
40%

Ha a szó eredeti értelmét vesszük, tehát hogy félek vagy viszolygok-e attól, ha valaki meleg, akkor nem. Van meleg ismerősöm is. Nem tekintek rájuk másképp.

Ha a szélsőséges liberálisok és az LGBTQ-"közösség" értelmezését vesszük alapul, akkor valószínűleg igen, mert nem gondolom, hogy a szexuális orientáció reklámozandó, hanem maradjon meg a magánszférában.

2022. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
57%

"nem gondolom, hogy a szexuális orientáció reklámozandó"


De akkor a heterokrol szolo reklamokat is eliteled, pl. Raffaelo reklamok?

2022. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
16%

"De akkor a heterokrol szolo reklamokat is eliteled, pl. Raffaelo reklamok?"

Nem tudom, nem láttam még egy Raffaelo reklámot. Ott mit reklámoznak? Egy édességet vagy mondjuk a szexet?

Ha az édességet, akkor nem ítélem el. Ha azt, hogy jó nők dugnak jó pasikkal és akkor vagy valaki, ha te is ilyen vagy, akkor igen, elítélem.

2022. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
17%
A Raffaello reklámokban nem a heteroszexualitást reklámozzák, hanem a Raffaellót.
2022. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%

"Ott mit reklámoznak? Egy édességet vagy mondjuk a szexet?"


Akkor a Coca-Cola reklammal sem volt bajod amit itthon betiltottak? Mert ott is a kolat reklamoztak csak ket meleg is benne volt.

2022. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
41%
Ne értetlenkedj! A Raffaello reklám készítőinek eszük ágában sem volt a heteroszexualitást reklámozni, míg a Coca-Cola szándékosan reklámozta a kóla mellett a homoszexualitást is. De ezt nyilván te is tudod, csak játszod az értetlent.
2022. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%

"A Raffaello reklám készítőinek eszük ágában sem volt a heteroszexualitást reklámozni, míg a Coca-Cola szándékosan reklámozta a kóla mellett a homoszexualitást is"


Szexualis orientaciot nem lehet reklamozni maximum annak az elfogadasat. De ezt nyilvan te is tudod, csak jatszod az ertetlent.

2022. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
35%

"Szexualis orientaciot nem lehet reklamozni maximum annak az elfogadasat. De ezt nyilvan te is tudod, csak jatszod az ertetlent."


szerintem egyértelműen úgy van ábrázolva, hogy homárnak lenni végtelenül nyugato$h és haladó, nem fütyülősbarack és bőgatya, és próbálnak ennek a szubkultúrájába belerángatni minél több elveszett, identitását kereső fiatalt


mert a XXI. században a család a nemzet meg az évezredes értékek az már nem elég fancy meg cool, valami menőbb kell, mint mondjuk homárnak lenni

nehogy már ne én legyek a közvetlen környezetem egyik főszereplője, mint a kedvenc tinisorozatomban

ez van, a mai kulturális termékek azt hirdetik, hogy a deviancia teszi a csoportbéli szerepedet egyedivé

körülnéznek, és ha az én csoportomban még nincs meleg meg transznemű hát akkor valószínűleg én vagyok az, hát pont nincs identitásom egyébként sem


sokkal gyorsabban nyílt ki a világ az új generációk előtt, minthogy ez a világ értelmes szerepet tudott volna adni ezeknek az embereknek

és ilyen mintákat adni káros és sehova sem vezet

2022. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
20%

"Szexualis orientaciot nem lehet reklamozni maximum annak az elfogadasat."

Miért ne lehetne? Mindent lehet reklámozni, csak van, amit nem etikus, pl. a ferde hajlamokat.

2022. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
83%

#9

Az a baj, hogy éppen a 12-18 éves szexuális kisebbségben élő fiatalokat nem védi meg semmitől sem és nem is segít nekik a jogszabály.


Magam 13 éves (sem) voltam, amikor 1963-ban először szembesültem azzal, hogy engem szexuálisan nem vonzanak a lányok, pedig nagyon sok lány barátom volt. Sőt azt mondhatom, hogy talán több is, mint ahány fiú. Ez mondjuk kiegyenlítette az otthoni helyzet. Ott ugyanis 1 lány- és 4 fiútestvérem volt, akkor aki már világra jött és még otthon lakott. Rajtuk kívül 3 fiú és 2 lánytestvérem született, akik addigra már felnőttek és családot alapítottak. Végül összesen 7 lány- és 10 fiútestvérem született. Ebből 1 fiú- és 1 lánytestvérem meghalt még születésem előtt, 1 fiútestvérem pedig nagyjából 3 éve hunyt el.


Szóval visszatérve: NEM gyermekvédelmi törvény ez, hanem sajnos homofób-törvény.

2022. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!