Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP szerint a rasszizmus az...

MZP szerint a rasszizmus az hagyománytisztelet. A liberálisoknak ez sem sok?

Figyelt kérdés
Márki-Zay Péter sosem gondolta volna, hogy az amerikaiak megválasztanak egy fekete elnököt, mert annyira „hagyománytisztelők". [link]

2022. febr. 21. 08:20
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
17 szavazat
1 2 3 4
 1/40 Andizsuzsi ***** válasza:
89%
"Rendkívül büszke voltam arra, hogy egy fekete elnöke lett Amerikának. Én meg voltam győződve addig, hogy soha az én életemben nem lesz ilyen. Hogy az amerikaiak vannak annyira, nem tudom, hagyománytisztelők talán, hogy egy nagyon szép szót mondjak, hogy ők nem fognak egy feketére szavazni – mondta Márki-Zay."
2022. febr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
1 vagyis a hagyománytisztelet = rasszizmus MZP szerint
2022. febr. 21. 08:25
 3/40 anonim ***** válasza:
59%
Ügyes vagy, postafordultával küldjük a krumplit.
2022. febr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Azt mondja hagyománytiszteletből nem szavaznak feketére, mert eddig csak fehér elnök volt. De mégis miért lenne hagyomány fehérre szavazni? Az összes elnöknek volt haja, akkor ha kopaszra szavaznak arra nem mondja, hogy hagyománytisztelet, pedig az lenne. Ő csak a fehérre mondja, hogy hagyománytisztelet, mert rasszista.


Ilyen egy normális, nyitott, elfogadó embernek eszébe sem jutna

2022. febr. 21. 08:33
 5/40 anonim ***** válasza:
79%
Ha rasszista lenne, miert lenne buszke egy fekete elnokre?:D
2022. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
Az az érzésem, a kormányváltás után kénytelenek leszünk a fideszeseket alapfokú szövegértési gyakorlatokra utalni. Kötelező jelleggel.
2022. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%

#4

"MZP szerint a rasszizmus az hagyománytisztelet"

Uh, nem vagy valami okos. Max az következne, hogy amerikában az, nem pedig általánosan.


"Ő csak a fehérre mondja, hogy hagyománytisztelet, mert rasszista."

Nem, legalábis, ha nem lennél ostoba és komolyan vennéd, amit írtál, akkor sem következik, hogy ő rasszista, max az, hogy az amerikaiak jelentős részét tartja annak.


"Ilyen egy normális, nyitott, elfogadó embernek eszébe sem jutna"

De, ha az a társadalom tényleg elég rasszista.

Egy normális ember nem hazudna csak azért, hogy letagadja a tényeket.

Vagyis ha te tényleg így gondolod, akkor nem vagy normális ember.


Egyébként amit mondott, az teljesen okés. Nem csak rasszismus miatt nem megszavazni egy fekete - igazából csak félig fekete - személyt.

Azért gondolod, hogy rassizmus, mert te az vagy, és így másra nem tudsz gondolni, mint arra felmerülő okként.

2022. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
5, talán csak azért mondta, hogy büszke hogy dicsekedjen vele, hogy milyen elfogadó, aztán elszolta magát, hogy hagyománytisztelet a fehér ember választása. Nekem pl eszembe sem jutott, hogy büszkeség az, ha afro amerikai az elnök. Eszembe sem jutna, hogy fekete, mert alapvetően az ember az ember
2022. febr. 21. 09:20
 9/40 A kérdező kommentje:

7, "Nem, legalábis, ha nem lennél ostoba és komolyan vennéd, amit írtál, akkor sem következik, hogy ő rasszista, max az, hogy az amerikaiak jelentős részét tartja annak."


Nem. Ezt ő magára mondja. Az hogy az amerikaiak hagyománytisztelők azt rájuk mondja. Azt hogy ez alatt a rasszizmust érti azt magára gondolja. A hagyománytisztelet az nála rasszizmus

2022. febr. 21. 09:22
 10/40 anonim ***** válasza:
91%

#9

Uh, igen, te hülye vagy. :DD


"Nem. Ezt ő magára mondja"

Ennek semmi értelme nem lenne, mivel hagyománytiszteletről beszél. Ezek nem az ő hagyományai, vagyis ő ezt a szót magára biztos nem mondaná.


"Azt hogy ez alatt a rasszizmust érti azt magára gondolja."

Az egész idézetben egyedül egy helyen beszél magáról és abból is az derül ki, hogy egyáltalán nem rasszista:

"Rendkívül büszke voltam arra, hogy egy fekete elnöke lett Amerikának"

Így nem beszél magáról egy rasszista ember.

2022. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!