Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok! Más is van aki hiába...

Lányok! Más is van aki hiába kért májusfát a szerelmétől?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna kapni, többször is kértem, hogy hozzon, de a párom szerint ez marhaság. Nagyon rosszul esik. Ráadásul tiszta ciki is mert az egész osztályból csak én nem kaptam azok közül akik járnak valakivel. Még ha marhaságnak is tartja, nem kibírt volna ő is hozni egyet, ha már tudta, hogy ez nekem fontos és mennyire nagyon szeretném? (Nem azért akartam, mert mindenki más kapott, évek óta vàgyom rá, de még sosem hozott nekem senki.)

#szomorú #düh #hagyomány #elkeseredettség #csalódottság #májusfa #nem kaptam májusfát #hagyománytisztelés
2017. máj. 2. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Azt kérni kell?
2017. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
"mert mindenki más kapott" Mindenki más? :D Faluhelyen még csak-csak szoktak májusfát állítani, de ott is inkább kihalóban van a szokás, másrészről meg nem lehet manapság csak úgy vagdalni a fákat. :D
2017. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
48%
Mi sem kaptunk tesómmal, és igen gáz. Rossz érzés. El sem hiszik mennyire. Ha nem tud fát állítani, vegyen egy kisebb kosarat, vagy valamit készítsen saját maga.
2017. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Soha nem kértem. Nálunk csak egy-két házhoz állítanak minden évben. Úgyhogy egyáltalán nem is ciki, ha valaki nem kap.

Egyébként ilyet (és más kedvességet, figyelmességet) nem érdemes kérni. Ha valaki nem adja szeretetből, akkor hiába akarod kierőszakolni.

2017. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom nekem az lenne ciki ha hozna. Nekem soha nem tetszett ez a szokás.
2017. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Én kértem, bár igaziból csak poénból mert városban lakunk a harmadikon, a reakció érdekelt, ez volt a válasz:

Itt áll a gatyámban a májusfa xD

Nah, szóval városban így megy ez. Sajnos. Pedig én is mindig örültem volna egynek

2017. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
Nem is hallottam még ilyenről! Májusfát helyben díszítik, nem? Miért kéne kivágni?!
2017. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
#7: Az a szokás, hogy odaviszik a házhoz... Na emiatt nem csinálnám soha, semmiképp. Még a vágott virágot sem szeretem, de néha azért az belefér. Fát kivágni??? Dehogyis. Karácsonyfám sincs. Úgyhogy én teljesen megértem, ha valaki erre nem hajlandó. Az egy, az életben már egészen szép távolságra haladt, de még igen fiatal élőlény ÉLETE. Elég arrogáns az embertől, hogy különösebb ok nélkül megöli, bár megértem, ha valakinek ez extrém véleménynek tűnik.
2017. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én furcsállnám ha hozna, nem is tudtam hogy ez a szokás. Miért nem veszel magadnak ha annyira akarsz?
2017. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 pptomi válasza:
47%

Ez csak azért esik rosszul, mert nem tudod, hogy mennyi macera van vele.

Keress egy fát, de ne lássa senki amikor kivágod(nem lehet csak úgy fát kivágni), cűgöld a tetthelyre, közben csaholnak a kutyák, rögzítsd a kerítéshez. Közben leverődik a festés a kerítésről, az apósjelöltet meg majd elönti miatta az indulat. De még előzőleg mehetsz szalagot keríteni, hogy rácsomózzad a fadögre, mikor azt sem tudod, hogy hol van szalagbolt az országban. Ehhhhh.

2017. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!