Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a gyermekvéd...

Mi a véleményetek a gyermekvédelmi népszavazás egyes kérdéseiről?

Figyelt kérdés

- Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek köznevelési intézményben a szülő hozzájárulása nélkül szexuális irányultságokat bemutató foglalkozást tartsanak?

- Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára nemi átalakító kezeléseket népszerűsítsenek?

- Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek fejlődésüket befolyásoló szexuális médiatartalmakat korlátozás nélkül mutassanak be?

- Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek a nem megváltoztatását bemutató médiatartalmakat jelenítsenek meg?


Ti mit válaszolnátok ezekre a kérdésekre?



2022. márc. 21. 00:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
95%
Én kislányként nem szerettem babázni, legóztam, barkácsoltam, és örülök, hogy a szüleim nem próbáltak rajtam változtatni, informatikában dolgozom, az sem tipikus női szakma, de ez érdekelt. Ettől még nem kívánkozok férfi testbe.
2022. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, itt egyedül te vagy, aki össze-vissza beszél. Főleg az „és emiatt senki nem lett öngyilkos” rész tetszik a legjobban, mert nettó hazugság.


És mégis mi az a „működő rendszer”, amit állításod szerint valaki fel akar rúgni?


Egyébként még mindig nem kaptam választ a kérdésemre; tényleg ez a legégetőbb probléma? Ha nem, akkor az égető problémákkal miért nem foglalkoznak ilyen intenzitással? Ez pont olyan, hogy a veséd fáj, de az orvosod szívműtétre küld, mondván úgyis valamikor elromlik a szíved, miért ne lehetne most megműteni, csak hogy megelőzzük a szívproblémákat, a vesefájásoddal pedig nem foglalkozik.

2022. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!