Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánkosok! Mivel egyre...

Mi Hazánkosok! Mivel egyre biztosabb a szivárványkoalíció veszte, ti is inkább a MHM-ra szavaztok és nem a Fideszre?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem, mert nagyon úgy néz ki, hogy az MH-ra leadott szavazat elveszett szavazat. Marad a Fidesz.
2022. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi Hazánknak a Parlamentbe jutás a cél. A Fidesz nélkülünk is győzni fog
2022. márc. 22. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Aki átlát a fityisz álmagyar marketingjén eddig sem rájuk szavazott.
2022. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
nem jó a fidesz de a baloldalnál sokkal jobb! viszont a Mi Hazánk a legjobb! a fideszbe nem szimpatikus hogy letérdel és bepucsít a nyugatnak! (jó a baloldalnál tényleg jobb, a baloldalnál nincs lejjebb) de a Mi Hazánk remek párt! zseniális programmal és céllal! és valjuk be, a fidesz mellett 1 alternatív jobboldalra nem csak igény van de szükség is!
2022. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem, én a Fideszre szavazok, mivel az ellenzék az utolsó pillanatban még előrángathat a kalapból egy Borkait vagy egy Szájjert, még akkor is, ami lelohaszthatja a bizonytalanok és a fideszes szavazók szavazókedvét, még akkor is, ha ezeket a fura figurákat a botrányuk után ki is b* a pártból.
2022. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Eddig sem akartam a Fideszre szavazni.

Értelmezhetetlen ez a kérdés számomra.

2022. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok Mi hazánk bérkomment, Zsolt a. Veszprémi mosolygós tokás náci képviselő.
2022. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Igen a Mi Hazánk fizet random embereknek hogy egész nap gyakori kérdéseknél írjanak jókat a Mi Hazánkról... igen szerintem is! nagyon reális!

2022. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a Mi Hazánkra szavaznék, akkor nem szavaznék. A Fidesznek így is meglesz a győzelem (én 50-60% körül tippelek). Az ellenzéki összefogásnak a háború előtt 30%ot láttam reálisnak, most max 25. A Mi Hazánk pedig remélem minél több szavazatot nyer.
2022. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!