Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberális szavazók miért...

A balliberális szavazók miért nem látják, hogy őket ugyanúgy manipulálják a politikusaik, civil szervezetik és médiájuk, mint ahogy a Fidesz a saját szavazóit?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 23:26
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
62%
sírjál is
2022. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
77%

Engem speciel nem manipulál senki. Olyan nemesi családban nőttem fel, amelyben az őseim nagy emberek voltak, magasrangú állami tisztségviselők egészen a kommunizmusig. És bár a kommunisták kisemmizték a családunkat, azért az örökséget továbbadjuk generációról generációra. Én ugyanazt gondoltam a fideszről 30 éve is mint amit most. KISZ-titkárból nem lesz szalonna. A kommunista nem vész el, csak átalakul. Vagy át sem alakul. A fidesz egy bolsevik, kommunista, moszkovita képződmény, volt kisz-titkárok és MSZMP funkcionáriusok gyülekezőhelye. Ők a baloldal.


Engen nem manipulál senki, én csak látok.

2022. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
26%
Tehát okosnak érzed magad mert a nagyszüleid vitték valamire. Értem.
2022. márc. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem “okosság” kérdése. Engem antikommunistának neveltek, és én tartom az irányt, amit az őseimtől tanultam.


Lehet, hogy én nem vittem semmire, de ez egy más tészta.

2022. márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
13%
#11. Igazából nagyon nevetek, csak elnyomja a zokogásotok, amit naponta előadtok a Független Objektív Sajtóval (FOS) egyetemben. :DD
2022. márc. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
75%
#6: Én konkrétan aznap eldöntöttem, hogy érvénytelenül fogok szavazni az ún. "gyermekvédelmi" népszavazáson, amikor tavaly nyáron Orbán bejelentette a kérdéseket. 80 IQ felett senki nem szavaz érvényesen ezekre a fasiszta agymosó "kérdésekre", nem kell ehhez semmilyen befolyásolás, vannak saját gondolataim, meg saját véleményem, köszi.
2022. márc. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
69%
Én azért szavazok az ellenzékre, mert a Fidesz számomra rossz intézkedéseket hozott, zavar, hogy nincs fék, és nagyon bosszantanak az ostoba politikai reklámok. Van, akit lehet hergelni mindkét oldalon, ezt nyilván mindenki ki is használja, mert ők lesznek a hangosabbak, akik csak csendben döntünk, velünk nem tudnak bizonytalanokat kibillenteni.
2022. márc. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
70%

Én csak szimplán gyerekvállalás előtt állok és hallgatva a nyugatra költözött ismerősöket, valamint a saját utazások alapján inkább oda húznék.


Szívesebben élnék olyan országban ahol az autók átlag életkora 4 év és nem 15 mint itt. Ahol nem értéktelenedik el amit 5-6 év munkával összegyűjtöttem. Persze én a gyerekem és a saját jövőmet tartom szem előtt, lehet hogy ez a baj.

2022. márc. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
67%

Az ellezéki szavazókhoz a fideszes érvek óhatatlanul eljutnak, hiszen a fideszes propaganda éjjel-nappal azokat nyomja, de ők olvassák a másik oldali érveket is.


Ennélfogva őket sokkal nehezebb manipulálni, hiszen ki vannak téve mindkét oldal kommunkációjának, eljutnak hozzájuk az érvek.


Ehhez képest egy fideszmédia-fogyasztóhoz, ha nem olvas más forrásokat, csak a fideszes propaganda jut el, ezért ők a legjobban manipulálhatók, mert jóval kevésbé találkoznak ellenérvekkel.

2022. márc. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
77%
Aki nem látja a fidesz média hazugságait az bolond. Ezért nem éri meg érvelni, vitázni!
2022. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!