Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberális szavazók miért...

A balliberális szavazók miért nem látják, hogy őket ugyanúgy manipulálják a politikusaik, civil szervezetik és médiájuk, mint ahogy a Fidesz a saját szavazóit?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 23:26
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
93%
#49: Melyek azok a jó fideszes kerületek? Az V. kerület, ami tele van korrupciós ügyekkel? A XII. kerületben is vannak érdekes dolgok. Tényleg érdekel, hogy szerinted melyik fideszes kerület jó, azzal együtt, hogy egyébként a kormány politikai alapon diszkriminálja az önkormányzatokat. Abban egyetértünk, hogy az ellenzéki kerületek között is vannak problémásak.
2022. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
0%

#51. Az általad említettek is rendben vannak, de kicsit nagyobb időtávban gondolkodva szerintem a VIII. kerületen felül az I., a XI. és Óbuda is jobb hely volt fideszes vezetés alatt. De el lehetne vitatkozni a VII. kerületen is, ahol számos ellenzéki is azon a véleményen van, hogy Niedermüller azért elég jól tud tovább rontani az addig sem túl rózsás helyzeten. :)


"Az V. kerület, ami tele van korrupciós ügyekkel? A XII. kerületben is vannak érdekes dolgok."


Ez meg megintcsak az az érvelés, hogy ezzel talán ne a még mindig a szocik által dominált ellenzék jöjjön már, mert oldalba röhögöm őket! :) Egyezzünk meg abban, hogy ez szimpátia kérdése és eltérő lehet, hogy kinek mi tetszik! Belvárosi lakosként én leginkább egy olyan jelöltre szavaznék szívesen, aki azt mondja, hogy a hajléktalanokat nem engedi a belvárosban éjszakázni (meg úgy eleve, ott lenni és például a tömegközlekedést ingyen használni), aki jelentős mértékű adót vet ki a városi kutyatartásra, és aki a leghitelesebben hirdet harcot a szeméthalom ellen. Ilyen jelöltek nem nagyon vannak, aki közelebb áll hozzá, az az én megítélésem szerint egyértelműen a Fidesz. De mint írtam, lehet a dolgokat rosszul csinálni fideszes városvezetéssel és jobban egy ellenzéki városvezetéssel (pl. Ferencváros), csak az én meglátásom szerint ez a ritkább. Te gondolhatod nyugodtan fordítva. Ja, az önkormányzatok szivatását nem a Fidesz találta ki, de sajnos egyebek mellett ezt is eltanulták a szociktól.

2022. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
72%
#52. Az V. kerületnél még szerettem volna megemlíteni, hogy ott dolgozom, és szerintem az egész város leggyökerebb parkolóőrei ott vannak. Ez még egy probléma, ami vélhetően más városvezetéssel más lenne. :)
2022. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
91%
Az újságírók is tévedhetnek, a Telex sem tökéletes, mi legalább be merjük ismerni. Ez van. Sosem szabad elfogultnak lenni egyik lappal szemben sem.
2022. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
0%
#54. Ez rendben van, csak akkor miért kell ezzel párhuzamosan hivatkozni is rá, mintha pont azt támasztaná alá, amit amúgy cáfol? Ha rossz a cikk, akkor mi a fenének volt bekinkelve, hogy tessék, itt van?
2022. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
A cikk kb ilyen: tévedtek, nem 60%-os szürke volt a festményen, csak 59,99%-os. Ezen megy a vita.
2022. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Vagy jobb példa: ez nem szürke, hanem fekete és fehér keveréke :D
2022. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
0%
Aha, hát persze. :)
2022. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező! Mi számít manipulációnak?

Ha valaki letesz egy kész és érthető programot az asztalra? Minden kérdésre hosszasan válaszol?

Számomra SOKKAL hitelesebb.

Viktor papa mit csinál?

Menekül a sajtó elől; ha kritikus kérdést kap ignorálja; hazudozik a baloldalról, de vitázni nem áll ki mondvan "semmi értelme"; ráadásul egy nyamvadt programot se dobtak össze.

"Ellenzéki média" független médiának hívják (:

Az a különbség hogy ők is nagyban kritizálják az ellenzéket.

Ha hazugságon/csúsztatáson kapják az egyik oldalt, egyből leírják. Majd ha esetleg rájöttek hogy tévedtek, akkor helyreigazítást tesznek. Tették ezt már mindkét oldallal.

Az origo mikor írt kritikus cikket?

Megsúgom, SOHA. TÖBBSZÁZ pert vesztettek már el, az elmúlt 5évben, és még így se történt helyreigazítás.

Törvénytelen és aljas amit művelnek.

Intelligens jó érzésű ember, nem támogatja.

Egyébként a Fidesz egész kampánya csak a propagandából állt, amiben MINDEN hazugság volt. A Sok pártatlan meg összezavarodott a sok marhaságtól és végül behúzta a Fideszre az x-et. Én ezt nevezem manipulációnak.

Orbán és csürhéje szétlopja az országot. 8éve szart se csinálnak.

Itt sajnos nem az a megvezetett, aki az ellenzékre szavaz

2022. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!