Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberális szavazók miért...

A balliberális szavazók miért nem látják, hogy őket ugyanúgy manipulálják a politikusaik, civil szervezetik és médiájuk, mint ahogy a Fidesz a saját szavazóit?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 23:26
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
2%

#28. Nyilván, ha kizárólag ellenzéki sajtóból tájékozódsz, akkor ez így néz ki. Amúgy a 2018-as választásokat azért húzta be kétharmaddal a Fidesz, mert mert más álláspontra helyezkedni, mint amit rajta kívül egész Nyugat-Európa és persze jó szokásukhoz híven a magyar ellenzék is gondolkodás nélkül képviselt. És a szemét Orbánnak még igaza is volt, hát hogy merte? :)) Aztán nem tudom, rémlik-e még, amikor a "központi utasítás" és a DK degenerált kampánya ellenére mi azért beszereztük a keleti vakcinákat is, és elhúztunk a mezőnytől átoltottságban, és nálunk tavaly tavasszal jött a terasznyitás (kb. elsőként), azóta gyakorlatilag szarhatunk a járványra. Jó volt látni a kivándorló ismerősöket, hogy jönnek haza felvenni a vakcinát, mert ahová a Zorbán miatt "menekültek" ki, ott még hónapokig várhattak volna a sorukra. :)) Ez is azért történt így, mert Orbán mert mást gondolni, mint a fősodor, ez az, amitől az ellenfelei esetében nem kell tartani. Mindeközben az ellenzékben azon ment az álmodozás, hogy hátha nem venné fel senki a keleti vakcinát, milyen szép is lett volna, ha nálunk is tele lettek volna az utcák temetetlen halottakkal, akkor most biztosan győzelmet várhatna az ellenzék... :((


"Hogy is mondta Orbán, ha a forint árfolyama 300 euro fölé megy, mi is a kutya kötelessége egy kormányfőnek? 🤔"


Itt pedig simán beszívtál egy DK-s Facebook-csoportokban, paintelt képeken terjedő hoaxot. Máris segítek:

[link]

2022. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
77%
Valaki bannolja már ezt a kamugyárost.
2022. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
2%
#32. Íme a legnagyobb demokraták egyike, aki csak addig támogatja a szólásszabadságot, amíg az övével egyező véleményeket olvashat. :) Mesélj, mi volt a kamu? A fideszes média helyzete 2010 előtt? A 2018-as kétharmad levezetése? A 300 eurós hoax, aki még mindig szedi áldozatait, dacára annak, hogy az index lassan egy évtizede megcáfolta? Valóban tele voltak a válaszok kamukkal, csak nem az én hazugságaimmal, én az a tag vagyok, aki egyedüliként linkekkel támasztotta alá a szavait, egyúttal cáfolta a téveszméiteket. Vitatkozz, ha tudsz! Vagy ha nem tudsz, válaszd nyugodtan a személyeskedést, az úgysem hat meg! :))
2022. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom 32-esnek már elege van ebből a komcsi blődségből, amit nyomatsz.


Ideje nagytakarítást tartani, és kisöpörni ezt a moszkovita bolsevik söpredéket a kormánykerék mögül.

2022. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
3%

#34. "Gondolom 32-esnek már elege van ebből a komcsi blődségből, amit nyomatsz."


Ezt ugyanúgy írhatnám rólatok én is, dehát nem kívánságműsor.

2022. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
76%

"aki egyedüliként linkekkel támasztotta alá a szavait, egyúttal cáfolta a téveszméiteket. "


Mert nektek fizetett trolloknak megmondják mit írjatok, kikeresitek a megfelelő mondanivalót, mi csak kommentelni jövünk ide, szabad akaratukból

2022. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
5%

#36. Nem, ez már megint egy gyenge menekülés. Annyi történt, hogy sikerült használnom a Google-t, mágia. Nem is az ám a fizetett troll, aki jön a 300 eurós hülyeséggel, ami soha nem hangzott el Orbán szájából, hanem az, aki rákeres és az első Google találatból beemeli a cikket. Gondolom az indexet is lefizette a Zorbán már 2013-ban. Srácok, kérlek, ne égessétek ilyen csúnyán magatokat, mert rendesen szekunder szégyen még olvasni is. :(


És egyébként is, mióta jött az divatba, hogy a Fidesztroll leérveli a "szabad akaratukból" kommentelő ellenzéki ultrákat a f@szba? Szerintetek itt tényleg ez történt? Feketeöves valóságtagadókkal találtam szemben magam ez esetben. :))

2022. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
67%
Normális ember belefárad a hülyékkel való parttalan vitába. Nekünk nem fizetnek, hogy linkelgessünk.
2022. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
4%

#38. Brühühü leérvelt a szemét fideszes, csakis fizett troll lehet. :((


Cimbi, én nettó szórakozásból járok ide felmosni veletek a komplett gyakorit, nem kapok ezért egy fillért sem. ;) De ha tagadásba kell menekülnöd, hát felőlem nyugodtan!

2022. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
66%
39. Mi a véleményed a fideszes korrupcióról? Komolyan érdekel, ha állítólag "felmosni" jársz ide a gondolkodó embereket.
2022. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!