Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg tudtok győzni, hogy miért...

Meg tudtok győzni, hogy miért szavazzak az ellenzékre?

Figyelt kérdés
Elég sokat vitáztam a családdal, de egyszerűen nem képesek mást hajtogatni, mint korrupció felszámolása, európai Magyarország stb. Ezek hangzatos szavak, de valamit arról, hogy gazdaság, külpolitika stb., mit képzelnek el, jó lenne tudni. Én abban nem hiszek, hogy ha felszámoljuk a korrupciót, meg mindenben lefekszünk az EU-nak, akkor Magyarországon jó lesz. Ugyanolyan kiszolgáltatott csórók leszünk akkor is. Ez szerintem csak a bosszúról szól, sokan utálják a Fideszt, és mindenáron a vesztüket akarják, de nekem ez kevés. Én értelmesen akarok szavazni.

2022. márc. 25. 02:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
75%
Mert gyengíteni kell a fideszt. Egy pártnak sem szabad akkora hatalmat adni, mint amekkora a fidesznek van. Túl nagy lett az arcuk, a fejünkre nőttek 12 év alatt. Hidd el így is lesz egy csomó ember, aki ennek ellenére is rájuk szavaz, ezért kell az ellenpólus.
2022. márc. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
#1: Erre gondoltam én is, de mi van, ha visszafelé sül el, nyer az ellenzék, és megbánom, hogy rájuk szavaztam?
2022. márc. 25. 02:35
 3/46 anonim ***** válasza:
28%
Hallgass Anyádra, Apádra!
2022. márc. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
28%
Mert tökön kell lőjük magunkat minél jobban, te is mazochista vagy nem? Te is szereted a fájdalmat! Szavazz hát te is az összefogásra, ha nyernek lesz fájdalom, szenvedés, nyomor, meg minden amit egy fullos mazochista imád!
2022. márc. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
82%

Arra szavazz akire szeretnél. Ne hallgass senkire ezügyben, én sem hallgattam senkire. Elolvastam minden induló párt programját, figyelembe vettem a jelenlegi helyzetet és az alapján eldöntöttem.


Igaz én az ellenzék mellett döntöttem, de ha te a Fidesz vagy Mi Hazánk mellett döntesz akkor az csakis azért van mert te úgy látod jónak.


Utálom azokat akik azt gondolják, hogy a bölcsebb, okosabb, politikában tájékozottabb emberekre kell hallgatni. Miért kellene? Nem kell politikai tájékozottság ahhoz, hogy elolvasgassa az ember a programokat majd kiválassza közülük a számára legszimpatikusabbat.


Ez csakis a te döntésed, a te akaratod, ne hagyd magad meggyőzni.

2022. márc. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 mindentudó99 ***** válasza:
86%
Én senkit nem szoktam győzködni. Szavazz arra akit jobbnak gondolsz.
2022. márc. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
22%
Az ellenzék az színtiszta korrupció, szóval ne ezért. Esetleg, ha szereted a néger migránsokat és a drágább rezsit, akkor.
2022. márc. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
22%

Mivel a vilagpiacról szerzünk be mindent ezért borítékolható hogy a rezsi is nőni fog.Hidd el megfizeted de a rezsi drágulását állam hitelt vesz fel azt meg vagy harminc évig fizetheti kamatostul vissza .Illetve ha a cégeknek nincs elég profitjuk nem tudnak fejleszteni lásd magyar víz vezeték rendszer.

Az egész rossz normális béreket kell adni de ugye nem tudsz mert külföldre termel kb a magyar ipar jelentős része és a politikának jó a gyenge forint.

Én azt mondom nem kell elmenni szavazni vegye észre magát a mai magyar politikai elit egyikük se jobb semmivel.

2022. márc. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem egészséges az, hogy valaki 3, ismételt Fidesz győzelem esetén, 4 cikluson keresztül kormányoz. Orbán esetében meg pláne nem egészséges.
2022. márc. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
86%

"Nem kell politikai tájékozottság ahhoz, hogy elolvasgassa az ember a programokat majd kiválassza közülük a számára legszimpatikusabbat."


Éppen ahhoz kell a politikai tájékozottság, hogy meg tudd ítélni mennyire lehet komolyan venni az adott párt programját, ígéreteit.

2022. márc. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!